Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ikertestvéred? Ha van akkor:

Van ikertestvéred? Ha van akkor:

Figyelt kérdés

milyen érzés?

mennyi idősek vagytok?

milyen neműek vagytok?

egypetéjűek e?

mennyire hasonlítotok külsőre?

mennyire hasonlítotok belsőre?

hasonló e az ízlésvilágotok?

gyakran megesik, hogy összetévesztenek titeket? (vicces sztorik ezzel kapcsolatban jöhetnek :) )


Kiadtátok már magatokat a másiknak? és ha igen: elhitték e? :)

Vannak e ikermegérzéseitek? ha az egyikőtökkel valami nagyon rossz vagy nagyon jó történt megéreztétek e a távolból?


Szóval: MINDEN MINDEN érdekel ikertémában!


Írjatok légyszi! Előre is köszi.


2011. jún. 22. 11:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmnek van egy egypetéjű ikertestvére.

Az elején gyakran kevertük őket, aztán rájöttünk, hogy hanghordozásban, stílusban is különböznek, ma már régi gyerekkori fotókon is különbséget tudunk tenni, pedig abból az időből nem is ismertük...

Nagyon nem hasonlítanak belsőleg. Tinédzserként nem így volt, de sajnos valamilyen szinten ketté váltak az útjaik, és egészen más jellemfejlődésen mentek keresztül. Mint az ég és föld olyanok, ma már sokat veszekednek is. Az ízlésviláguk sztem még többé-kevésbé hasonlít.


Nem hiszem, hogy vannak ikermegérzéseik talán épp azért mert eltávolodtak egymástól. Arra sem emlékszem, hogy kiadták volna magukat a másiknak, valamilyen szinten mindig picit különböztek (rövidebb, hosszabb haj, más szemüveg, ilyesmi), így akik napi szinten találkoztak velük, azokat nem is tudták volna átverni...


Ennyit tudok mesélni ;) sok sikert a novellához.

2011. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
nekem sajnos nincs ikertestvérem:(
2011. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

milyen érzés? Néha idegesítő, mert szoktuk veszekedni.


mennyi idősek vagytok? 25 évesek


milyen neműek vagytok? Mindhárman lányok


egypetéjűek e? Nem, hárompetéjüek


mennyire hasonlítotok külsőre?

Egyáltalán nem, kiskoromban egyik tesómmal egy kicsit, de most már nem.


mennyire hasonlítotok belsőre? Egyáltalán nem.


hasonló e az ízlésvilágotok? Többé-kevésbbé.


gyakran megesik, hogy összetévesztenek titeket? (vicces sztorik ezzel kapcsolatban jöhetnek :) )

Nem, mert nem hasonlítunk.


Kiadtátok már magatokat a másiknak? és ha igen: elhitték e? :) Nem.


Vannak e ikermegérzéseitek? ha az egyikőtökkel valami nagyon rossz vagy nagyon jó történt megéreztétek e a távolból?

Én még nem tapasztaltam ilyesmit. Szerintem ez csak egypetéjü ikreknél működik.

2011. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Helló Kedves Kérdező!

Kérdésedre válaszul: van ikertestvérem!!!

1, Olyan érzés mintha mindig meglenne a fény az alagút végén! Lehet hogy egy kicsit furcsán hangzik de így van! Mindig segítünk a másiknak és tanácsokat osztogatunk ezerrel.

2, Mindketten 14 évesek múltunk 2 hónapja. Én öregebb vagyok 3 perccel! :)

3, Ő fiú én lány.

4, Kétpetéjű ikrek vagyunk!

5, Külsőre megegyezik a hajunk színe, a szem színűnk és mindkettőnknek rettenetesen fehér a bőre :)))

6,Belsőre nagyon hasonlítunk. A modorunk és a gondolkodásmódunk is nagyon megegyezik!

7, Az ízlésvilágunk csak azért tér el mert nem vagyunk ugyanolyan neműek xD Amúgy a zene terén hasonlítunk.

8, Kicsit furán néznék arra az emberre aki összetéveszteni minket...

9, NEM

10, Vannak megérzéseink, mondjuk remekül megtudjuk mondani a másiknak hogy milyen jegyet fog az adott napon kapni.

2011. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szia! :)

milyen érzés?mivel nincs csak egy ikertestvérem, ezért nem tudom milyen egy más életkorú testvér..

mennyi idősek vagytok? 15

milyen neműek vagytok? én lány, ő fiú

egypetéjűek e? nem

mennyire hasonlítotok külsőre?magasság,szem szín,hajszín,száj, de egyébként másban nem annyira

mennyire hasonlítotok belsőre?ahhoz képest, hogy fiú-lány ikrek vagyunk,szerintem túl sok mindenben.pl.ugyanolyan sportokat űzünk, és persze együtt járunk edzésre

hasonló e az ízlésvilágotok?szinte teljesen ugyanaz

gyakran megesik, hogy összetévesztenek titeket?sajnos nem,mert nem hasonlítunk annyira,sőt sokan még csodálkoznak is, hogy mi ikrek vagyunk

Kiadtátok már magatokat a másiknak? nem

Vannak e ikermegérzéseitek? ha az egyikőtökkel valami nagyon rossz vagy nagyon jótörtént megéreztétek e a távolból?nekem van, neki nem tudom.volt már, hogy rosz megérzésem volt, és kiderült, hogy neki balesete lett...

Egyébként én szeretem, hogy ikrek vagyunk, mert szinte ugyanazt szeretjük és van közös témánk :)

2011. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szia!Ugyan már nagyon régen írtad ki a kérdést,de azért válaszolok:

milyen érzés? Nekem egy ikertesóm van,és nagyon jó érzés,hogy van egy másik felem.

mennyi idősek vagytok? 16 évesek leszünk:)

milyen neműek vagytok? Mindketten lányok vagyunk.

egypetéjűek e? Igen...

mennyire hasonlítotok külsőre?Nagyon-nagyon.Rengetegszer kevertek már össze minket.

mennyire hasonlítotok belsőre? Hát,eléggé,mert ő is lázadó és is,nagyon jól megértjük egymást.

hasonló e az ízlésvilágotok? Öltözködésre egyáltalán nem,ő inkább a barbie babás stílust követi,én pedig inkább vagyok rocker.Zenei ízlés téren sem nagyon hasonlítunk,ő inkább pop,én pedig inkább rock rajongó vagyok.Körülbelül eddig két pasin vesztünk össze:)

gyakran megesik, hogy összetévesztenek titeket?Ó,hát persze.Volt olyan,hogy volt egy tanára,aki utálta őt,én meg beültem helyette órára,és kisangyalként viselkedtem.Meg olyan is volt,hogy helyettem ment el egy táborba,mert én nem akartam menni,meg olyan is,mikor félt kidobni a pasiját,én dobtam ki helyette:)Sok vicces story volt még...

Kiadtátok már magatokat a másiknak? és ha igen: elhitték e? :)Igen,persze.Az előbb írtam,de kicsi korunkban minden második nap a másiknak adtuk ki magunkat.Még sosem buktunk le...:)

Vannak e ikermegérzéseitek? ha az egyikőtökkel valami nagyon rossz vagy nagyon jó történt megéreztétek e a távolból? Igen,nagyon durván.Például egyszer neki eltört a bal karja korizás közben,táborban(ő a ország másik felén volt),és engem otthon be kellett vinni a kórházba,mert elkezdett hirtelen nagyon fájni a kezem.Röntgen,meg ilyenek,és kiderült,hogy eltört a bal karom a semmitől,pont ott, ahol neki.Durva volt.Olyan is szokott lenni,hogy ő valamiért nagyon boldog,és akkor hirtelen és is az leszek.Pl egyszer egy nagyon-nagyon szomorú dolog történt egy barátom apukájával,mindenki szomorú volt,én meg elkezdtem vigyorogni.Á,nem volt ciki.:)Meg olyan is szokott lenni,de ez már nagyon természetes,hogy csupán nézésből tudjuk,hogy mire gondol a másik,meg befejezzük egymás mondatát,egyszerre mondunk dolgokat(az azért még mindig ijesztő,hogy van olyan,hogy 2 percig egyhuzamban egyszerre beszélünk,és ugyanazt mondjuk.)De amúgy imádom az ikremet:)

2017. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!