Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek fel, ha nem akarom,...

Mit vegyek fel, ha nem akarom, hogy a rokonaim megszóljanak?

Figyelt kérdés

Családtagokkal megyünk szabadtéri színházi előadásra. Este, elvileg nem lesz nagyon meleg. Mennyire kell/illik oda elegánsan öltözni? Túlöltözni se akarok másokat. Hosszú szoknya + fehér felső mehet? Vagy fekete nadrág? Nem szeretném, ha minden rokon rajtam köszörülné a nyelvét.


Még annyi, hogy túlsúlyos vagyok, tehát mindenképp olyat vennék fel, ami ápol s eltakar, és nem kihívó!


2011. jún. 23. 11:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Ne a rokonaidnak sarki hentesnek öltözz fel,mert sose fogod a ruhákba magad jól érezni,azt kell fel venni ami jól áll,és kényelmes.
2011. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

De érdekes! Pár nappal ezelőtt én is tettem fel itt egy kérdést, pont ilyen szabadtéri színházi előadással kapcsolatban (igaz, nem ebbe a témakörbe).


[link]


Szerintem ez nagyon jól állna neked (így ismeretlenül is), nagyon csinos, nem kihívó, sőt még „ápol és eltakar” is. :)


Nagyon jó szórakozást és jó időt kívánok!

2011. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Igy van, nem értem mit számít a rokonaid véleménye. Már ne haragudj de nem szeretnék olyan rokonságot ahol ezzel foglalkoznak. Érezd jól magad, egy színházba többféleképp fellehet öltözni, a lényeg, hogy jól érezd magad.
2011. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a hosszú szoknya nem túl előnyös a te esetedben. Én inkább egy csinos szövetnadrágot (lehet akármilyen színű) vennék fel, mondjuk egy fehér inggel, hozzá pedig különböző kiegészítők (a nadrág színéhez illően) nagyon jól mennének.
2011. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem miről beszélsz...Az ember rokonai nem minden esetben kedvesek, megértőek stb...A fekete nadrág jól hangzik, persze csak akkor ha nem egy kopott farmeranyagú darabról beszélünk.Mondjuk a szövetnadrág az nagyon csinos lenne, vagy ha más anyagból van az se gond, csak ne legyen kopott, szakadt vagy ilyesmik.Egy ing, csinosabb polo is jó összeállítás lehet.ha van valamiféle kiegészítőd vedd fel, de arra is ügyelj, hogy ne legyen túl sok.És színben mindenféleképpen passzoljon.A cipő még nagyon lényeges de arról még egy szót se hallottam.Én biztos nem edzőcipőt vennék fel ehhez a ruhához, erre az eseményre hanem mondjuk vannak ezek a tutyik, van szandálok.A lábujj közti strandpapucsot sem ajánlom.
2011. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Egy világos, hosszú lenvászonnadrág és egy nyári felső szerintem tökéletesen megfelel.
2011. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Szabadtéri színházba hétköznapi, kicsit csinosabb ruhában menj. Ez ugye attól is függ, milyen ruhád van otthon, új ruhát ezért az alkalomért nem vennék.

Egy top meg szoknya valamilyen szandállal és kész. Szép csillogó ékszerekkel. Úgy öltözz, hogy ne okozzon gondot, ha netán eláztok, vagy ha rokon gyerekeket kell pesztrálni a széksorok mögött. Azt ugye tudod, hogy ha vannak gyerekes rokonok, akkor a legtutibb módszer a bevágódásra náluk az, hogy ha lefoglalod a gyereket, így a szülők kicsit kikapcsolódhatnak.

2011. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

jaj, hát xard már le, h ki mit mond!

öltözz úgy, h te jól érezd magad!


valami hasonló szabású, bő lenge blúz, pl ilyesmi: [link]


vagy ilyesmi stílus: [link]



azt mondjuk nem írtad, h alma vagy körte típus vagy.


a lényeg, h könnyű, hosszú, lenge legyen, mégis elegáns. ha takarja a pocakodat és a popsidat, akkor senkiben nem keltesz visszatetszést.


a blúz a lényeg, és egy fekete nadrág.

2011. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok-sok választ! A felsőt már kitaláltam, és akkor mindenképp nadrágot veszek fel hozzá + színben hozzáillő fülbevalót és medált.
2011. jún. 23. 14:04
 10/16 anonim ***** válasza:
szerintem cica nadrág az megfelelő lesz és mamusz:)
2011. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!