Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szulok! Megengednetek, hogy...

Szulok! Megengednetek, hogy 18 eves lanyotoknak egy 30 eves baratja legyen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 13:17
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
92%
18 éves, felnőtt nő, avval jár akivel akar! Az én lányom is olyannal jár akit én nem kedvelek, de látom hogy szeretik egymást, ezért nem szólók bele a kapcsolatukba.
2011. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
89%
18 ev után már rég nem engedély kérdése semmi,legfeljebb jól megtanulnak hazudni a 18 -2o valahány évesek,unaoktesómnak a szülei 4 évig nem tudták hogy együtt él a párjával,hála a tiltásoknak nem jár haza sűrűn.Pedig már rég elmúlt 18.
2011. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos nem az én engedélyemtől fog függeni, de megpróbálnám ászérvekkel jobb belátásra bírni, íz ilyen nagy korkülönbség semmi jóra nem vezet. Egyébként azok a férfiak, akik jóval fiatalabb nővel ismerkednek, általában nem véletlen teszik. Lássuk be, ha egy 25-30 éves nővel kezdene, az már valószínű 3 éven belül házasságot szeretne, utána gyereket, egy 18 éves estében gyakorlatilag ez nem játszik, általában, így ingyen "használhatja" amíg kedve van, aztán ha kezdene komolyodni lelép. Persze vannak kivételek, de én mindenképp óvnám a lányom az ilyesmitől.
2011. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

13.25-nek teljesen igaza van. A lányod 18 éves. És ha úgy érzi, hogy ez a férfi kell neki akkor legyen. De lesz még sok neki. Vagy ez lesz a nagy Ő.

Te inkább attól tartasz, hogy mit szolnak majd a szomszédok meg az ismerősök és nem a lányodat félted.

2011. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
89%
Ja téged a falu izgat,hogy meg ne szóljanak,nem a lányod boldogsága ,ez gáz.
2011. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim válasza:
100%
Szerintem hagyjad mert ha tiltod sokkal rosszabb lesz, hiszen a tiltott gyümölcs édesebb :) És hát a fiú rendes, nem? Nekem a tesom van ezzel így 10 év a különbség köztük és a legnagyobb baj h a férfi egy szélhámos. A szüleim is és az ismerőseink is ellene vannak de nincs amit tenni, szóval szerintem fogadd el, legalább rendes srác:)
2011. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
89%
Szinte érezhető volt a kérdésedből, hogy nem a lányod félted hanem mit szolnak majd a falubeliek. Ez tényleg nagyon gáz. sajnálom a lányod.
2011. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 sumergo ***** válasza:
63%
Ez teljes mértékben attól függ, milyen a fiú jelleme (és nem a szülők jelleme számít!), és a lányom mennyire felnőtt 18 évesen.
2011. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
88%
18 évesen már felnőtt, úgy dönt ahogy akar, ha neked nem tetszik és ezt hangoztatod is, csak annyit érsz el, hogy a lányoddal távolabb és még távolabb kerültök egymástól. Nem azt mondom, hogy ne beszélj vele erről a nagy korkülönbségről, de hallgasd meg az ő álláspontját és hagyd, hogy ő döntsön, te csak támogasd, ami elvileg a szülő feladata.
2011. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
95%

Én nem örülnék annak ha a lányom egyszer ilyen idős pasassal kavarna.De 18 éves lányomnak bár nagyon szeretném,de nem szólhatnék bele,hogy hogyan és kivel alakítja az életét.

Az ő élete.Ha a kapcsolat tönkre megy mert a pasas kihasználta,akkor a saját kárán tudja meg.Ha meg évekig tartó boldogság jön akkor meg ne én legyek az aki nem adott erre esélyt.

Minden ember a saját hibáiból tanul..18 évesen neki kell eldöntenie,hogy jó vagy sem egy ilyen kapcsolat.

Csak megjegyzem.Én magasról tojnék arra,hogy a falubeli szomszédok mit pletykálnának.Ha valaki szóvá tenné nekem mint anyukának akkor csak annyit mondanék,hogy először mindenki sepregessen a saját háza táján,és ha ott nincs szemét akkor jöjjenek az én portámra..Ugye érted a célzást?

2011. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!