Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szulok! Megengednetek, hogy...

Szulok! Megengednetek, hogy 18 eves lanyotoknak egy 30 eves baratja legyen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 13:17
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Engem termeszetesen a lanyom boldogsaga erdekel, nem pedig a falu, de az ferjem nagyon nem akarja ezt a kapcsolatot kozottuk, mert szerinte nem valo egy 18 eves lanyhoz egy 30 eves ferfi. Amugy tenyleg nagyon kedves a srac, de nem tudom, mivel azt allitja a lanyom, hogy folyton bokol neki a srac, sokst dicsergette mar akkor is, amikor megcsak alig ismerte, es ez egy kicsit gyanus, hogy ilyen konnyeden kimondja, hogy mit gondol.
2011. jún. 23. 13:38
 22/43 anonim ***** válasza:
72%

Jól néznénk ki ha beleszólnék felnőtt lányom életébe.

Ha betöltötte a 18.életévét azt csinál amit akar.Az ő élete.

Elég aljasak azok a szülők a kik a felnőtt gyerekük életébe beleszólnak.Egyáltalán milyen alapon?

2011. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
95%
Kimaradt, hogy én 18 évesen pont ezért költöztem el otthonról, mert mindenbe beleszóltak a szüleim és a nagyszüleim, olyan szinten mint mikor 10 éves voltam.
2011. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet tiltani, az csak olaj a tűzre... ezt olyan kollégám mondta, aki 16 évesen jött össze a későbbi férjével, aki már 30-on felül volt. Házasok, két gyerek, boldogok. Nem lehet tudni. De én sem lennék elragadtatva az ötlettől, az tény...
2011. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
87%
Én 18 vagyok, de ha majd egyszer szülő leszek, akkor nem fogok beleszólni a 18 éves gyerekem életébe, főleg nem a szerelmi ügyeibe, legfeljebb akkor, ha tanácsot kér tőlem. Anyuék ugyanígy teszik, bár szerencsére ők első pillanattól elfogadták a párom, de ha nem kedvelnék, akkor sem választanának minket szét, mert nem lenne hozzá joguk.
2011. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
83%

én megengedném, főleg h nincs semmiféle rossz előélete meg ilyesmi, ha rendes fickonak ismeritek, akkor miért ne? nem mondanám, ha vmi részeges, elvált, gyerekes fazon lenne akkor más lenne a helyzet

a lányotokat meg akárkivel járna, érheti csalódás, de tuléli, sőt abbol tanul.

ugyh ha boldog vele, ne állj a boldogságuk utjaba, az a 12 év korkülönbség nem a világ!

2011. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
56%
Én is időssebb férfiakhoz vonzódom,jo nem 18 +70 évesben ben kell gondolkodni,de nekem a kapcsolatomban férfi kell,nem kisfiú akinek második ayuka kell még,és ovis szinten van.De a legnaygobb baj hogy némlyik 40 éves férfi(nő is )is ovis szintű,hála a szerető szülőknek,akik életképtelenné nevelik a gyerekeiket.
2011. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
58%
Felőtt emberek közt 12 év szerintem nem annyira vészes. És amúgyis, a lányod felnőtt, nem kell neki az engedélyed. Ha a korán kívűl semmi más baj nincs a férfival, akkor ne szólj bele. Jobb lenne, ha egy 20 éves, komolytalan, felelőtlen, éretlen hülyegyerekkel járna? Aki csak kihasználná, de nem állna szándékában elvenni, mert meg nem csajozott eleget? Az mivel lenne jobb? Egy 30 évesnek csak komolyabbak a szándékai...
2011. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
75%
nekem van egy barátnőm, aki 19 évesen jött össze egy 30 éves sráccal. azóta 6-7 év eltelt és még mindig együtt vannak. szóval kár tiltani, úgyis az idő dönti el, hogy összeillenek-e. annyira nem nagy a korkülönbség, hogy aggódni kellene.(bár nálam kb. ez a felső határa az elfogadható korkülönbségnek)
2011. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
75%
Én is 18 vagyok a párom 30! mi nagyon szeretjük egymást és komolyak a szándékaink is, de szerintem az h müködik a kapcsolat az nagyon ember függő. Nem lehet ennyiből eldönteni próbáld meg minnél jobban megismerni,ennyit tudok mondani!
2011. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!