Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg rossz szülők vagyunk...

Tényleg rossz szülők vagyunk ezért?

Figyelt kérdés

Most lesz az első házassági évfordulónk. Tudni kell, terhes menyasszony voltam, nem tudtunk sehova sem elmenni nászútra. Most a férjem meglepett azzal, hogy kifizetett Bükfürdőre (a közelében lakunk) egy welnesshétvégét, aféle utónászútként.

Sőt megdumálta anyukámékat, hogy a 10 hós lányomat addig "megnyaraltatják".

Anyós megtudta, kiakadt. Telefonon addig osztotta a férjemet és engem, míg a férjem ki nem nyomta (sosem szokott ilyet csinálni). Erre írta az Smst, hogy rossz szülők vagyunk.

Ja, és kijelentette, hogy csak akkor menjünk ha kap ő is szabadságot. Akkor vagy velünk jön, vagy nála kell lennie a gyereknek.

Nagyon ki vagyok bukva, már ott tartok, hogy visszamondatom az egész utat.


2011. jún. 23. 14:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Na MOST ne engedd, hogy az anyós a fejedre nőjön, és diktáljon!!!! Felnőtt emberek vagytok, és együtt döntöttétek el, hogy anyukádnál lesz a kicsi erre az időre!! Álljatok a talpatokra, és ne térjetek el az eredeti tervtől semmiképp!


Anyóspajtásnak pedig szépen higgadtan elmondjátok, hogy a döntés megmásíthatatlan, viszont a következő ilyen hétvégén az övé az unoka. Így igazságos is ráadásul!

2011. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagytok rossz szülők.Csak az anyósod féltékeny ennyi az egész.
2011. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

1. nem vagytok rossz szülők, csak valamibe bele kell kötnie, mert rosszindulatú

2. amilyen én vagyok, tuti elmennék,a beleegyezése áldása, felügyelete nélkül is. És megmondanám finomoanm h egy ilyen akció után, hogyan várja h szívesen viszem hozzá gyerekem. Elvinném anuykámhoz, és szépen ellenék a férjemmel párnapig. persze férjed nem tudom mit szólna ehhez, vagy az enyém ilyen esetben, ő is kellhozzá

2011. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Nehogy már lemondd! Le kell szarni anyóst ebben az esetben. Szépen odaadjátok a bébit anyudéknak ,ti meg elmentek a hétvégére!
2011. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

Dehogy vagytok rossz szûlôk, csacsi!!!

Anyòsnak ideje lenne megtanìtani, hogy melyik az a porta ahol mocsok van és nem àrt sepregetni, ez elsô sorban a férjed "dolga" lenne, vagyishàt neki kellene ezt elsôsorban megpròbàlni elintézni, utàna egyûtt, ha meg semmi nem jôn be a csôrgôkìgyò ellen, akkor nem keresni, hanyagolni, hàtha egyszer észreveszi magàt...

Kitartàs, ne ostorozd magad, ha kell panaszkodd ki magad a férjednek, sajàt anyàdnak, de nyugodj meg valahogy és vissza ne mondd az utat, ha annyira akadékoskodik az anyòs esetleg kérdezd meg, hogy nem menne-e inkàbb egyedûl de ha lehet jò messzire!

2011. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagytok rossz szülők, nektek is jár a pihenés, és ha a szüleid szívesen vállalták addig a babát akkor meg pláne ne izgulj.

Az anyósod hülye... már bocsánat. Ne foglalkozz vele.

Érezzétek jól magatokat! :)

2011. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

Nem engedném, hogy ennyire beleszóljon az életetekbe!

Ha még felhív benneteket, mert menni akar veletek, mondjátok meg neki, hogy nektek ez a nászút, és hogy bocsi, de oda csak a házaspárok szoktak menni.


Igérjétek meg neki, hogy nyugodjon meg, legközelebb ha elmentek pihenni, nyaralni, akkor az összes gyermeketeket hozzá viszitek.

2011. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
46%
Nem vagytok rossz szülők! Az anyósod a rossz, hogy érzelmileg zsarol és manipulál benneteket. Más emberek gondolkodás nélkül a szüleikre bízzák a babájukat akár 2-3 hónaposan is napokra, mert mindenkinek jár kikapcsolódás. Nem csak szülők, hanem házastársak, szeretői is vagytok egymásnak, ahhoz, hogy kiegyensúlyozott család maradjatok, kell a kikapcsolódás, a közös élmények kettesben is. Ez az egészséges, próbáljátok meg azért jól érezni magatokat!
2011. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%

Dehogyis! Ezért nem vagytok rossz szülők! Ahhoz, hogy a házasságotok működjön, néha kettesben is kell lennetek. Tapasztalatból mondom... Ahogyan már írták előttem, MOST nem szabad hagynod, hogy az anyós a fejetekre nőjön. Szerintem felhívnám anyós pajtást, ha kinyomna, megírnám sms-ben, után elküldeném a férjemnek is, mert úgyis egyből hívná őt utána. Szóval. Megírnám, hogy először is, ez a mi életünk, értékelném, ha nem szólna bele. Nem voltunk nászúton, egyetlen hétvégéről van szó, nem arról, hogy állami gondozásba adjuk a gyereket vagy kitesszük vk lábtörlőjére. A gyereknek van még 2 másik nagyszülője is, most éppen az ő nevüket húztuk ki a kalapból. Rögvest az sms elküldése után hívnám is a férjemet, és megmondanám, hogy értem én, hogy az anyja, viszont én meg a felesége vagyok, és ha most nem tud kiállni mellettem és a házasságunkért, és szembeszállni az anyjával, nem sok jövőt jósolok a házasságunknak.

Ahogy írtad, hogy a férjed kinyomta az anyját, akkor elég tökös lesz ahhoz, hogy kiálljon magatokért!

2011. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Bevallom amolyan tessék-lássék a jóviszony köztünk. a férjemmel közösen megbeszéltük hogy hatéves kor alatt nem bízzuk pár óránál többet anyósra a lányunk. Ennek több oka is van.
2011. jún. 23. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!