Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg rossz szülők vagyunk...

Tényleg rossz szülők vagyunk ezért?

Figyelt kérdés

Most lesz az első házassági évfordulónk. Tudni kell, terhes menyasszony voltam, nem tudtunk sehova sem elmenni nászútra. Most a férjem meglepett azzal, hogy kifizetett Bükfürdőre (a közelében lakunk) egy welnesshétvégét, aféle utónászútként.

Sőt megdumálta anyukámékat, hogy a 10 hós lányomat addig "megnyaraltatják".

Anyós megtudta, kiakadt. Telefonon addig osztotta a férjemet és engem, míg a férjem ki nem nyomta (sosem szokott ilyet csinálni). Erre írta az Smst, hogy rossz szülők vagyunk.

Ja, és kijelentette, hogy csak akkor menjünk ha kap ő is szabadságot. Akkor vagy velünk jön, vagy nála kell lennie a gyereknek.

Nagyon ki vagyok bukva, már ott tartok, hogy visszamondatom az egész utat.


2011. jún. 23. 14:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Csodálkoztam is a férjem telefon lenyomásán, mert ő egy ritka türelmes, empatikus ember. Mint az apja. Jaj apóshoz egy hétre is odaadnám, de messze lakik.
2011. jún. 23. 14:52
 12/17 anonim ***** válasza:
71%

Mielőtt ezt a kérdést mégegyszer felteszed, gondold végig mégegyszer!


Ha anyukád vigyáz a gyerekre, rossz szülők vagytok, de ha ő, akko semmi gond nincs. Féltékeny, az a baj. Ami kis mértékben még elfogadható, de így megnyilvánulni több mint bunkóság.

2011. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

A 14,53-as nagyon jót ír!

Valóban, csak akkor vagytok rossz szülők, ha máshoz viszitek a picit?

Ezt kell tőle megkérdezni, ha még bármit is mer szólni az anyós!

2011. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

veletek megy? a nászútra? najóvan, álljon meg a menet!


nyugodtan add oda édesanyádnak a babádat, és érezzétek jól magatokat. anyós meg majd vele lesz a többi hétvégén. ne hagyjátok, h ő diktáljon!

2011. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok, hogy az anyós engedélye kell ahhoz, hogy kettesben elmenjetek valahová egy hét végére? Gondolom, felnött emberek (a kérdésed alapján legalább is), igy neki semmi beleszólása. Ha netán ö is ugyanoda akarna menni, az az ö dolga, de nektek ott meg sem kell ebben az esetben ismerni.

A gyereketeket jó kézben hagyjátok, ilyen idösen már elvan a pici a nagymamával pár napig. Nem vagytok rossz szülök, és igazatok van, az anyóssal meg ne foglalkozzatok, idövel leáll.

2011. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem kell vele foglalkozni féltékeny mert nem nála lesz a gyerköc, mert ő annak idején nem mehet ilyen kirándurásra,

sőt most jön rá hogy nem viszitek öt ingyen nyaralásra gyerekgyősz címen.

1 hétvégétől nem lesz semmi baja a kicsinek ezt ő is tudja csak oda szúr ahol fáj.

2011. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nektek is jár kikapcsolódás anyós pedig örüljön,hogy ezek után még viszitek hozzá a picit
2011. jún. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!