Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 évesnek jogosítvány?

17 évesnek jogosítvány?

Figyelt kérdés

Szerintetek való egy 17 évesnek jogosítvány?

Én nem szeretném letenni de anyám hajthatatlan.


17/L


2011. jún. 23. 20:52
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%

Én 18évesen csináltam meg, és én is a szülők unszolására.

Szerintem mindenképpen neked kell akarni, hiszen nagy felelősséggel jár az egész, onnantól hogy beültél a kormány mögé... Amúgy én is féltem az elején, hogy nem fog menni.. de aztán belejöttem:) mondjuk az oktató hozzáállása is fontos:)

2011. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes rögtön megcsinálni, amint meg lehet. Később jóval kevesebb időd és lehetőséged lesz rá. Nem kell rögtön több száz kilométereket vezetned, szépen gyakorolgatod majd. Szóval szerintem vágj bele, miért nem akarod?
2011. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak is lett rögtön, ahogy betöltötte a 17-et.Sőt, az elméletre már hamarabb járt.Jó az, ha van.
2011. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
15%
Én tuti nem adnék 17 éveseknek jogsit...
2011. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is annyi idősen csináltam, de én nagyon akartam. Ha te nem akarod, neked sokkal nehezebben fog menni...legalábbis általában amit nem akarunk, azt nyűg csinálni, nehezebb lesz...de tényleg érdemes ebben az életkorban megcsinálni, hiszen most van rá a legtöbb időd.
2011. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Úgy emlékszem nővérem is 17-18 évesen tette le a jogsit. Most 22 éves, kb. 1,5 éve nem vezetett, mert nincs ideje (egyetemista), alig van itthon. Szerintem már lassan azt is elfelejti, hogy mi az a kuplung meg gáz...
2011. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem akarom megcsinálni.

Még nem töltöttem be a 17-et de most elkezdeném és szeptemberben folytatnám.

Én nem akarok autót vezetni. Más autóját úgyse vezetném mivel félek attól, hogy összetöröm. Anyám mindig azt mondja, hogy úgyse haragudna ha összetörném de mindenre ezt mondja aztán ha mégis bekövetkezik 2 hétig nem szólunk egymáshoz. Saját autót úgyse tudok venni mert nincs pénzem. Anyámtól nem fogom elvárni, hogy vegye nekem autót és ha lenne autóm akkor se venném meg akármelyiket mert olyan autót nem akarok amit legszívesebben felgyúújtanék. Szerintem felesleges. Már olyan ideges vagyok emiatt, hogy a párom is meg mindenki unszol, szét tudnám verni a szobám.

2011. jún. 23. 21:03
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is 17 évesen csináltam, már nagyon vágytam rá. Sokkal jobb ennyi idősen jogosítványt szerezni, akár 1 nyár alatt megvan, később nem biztos, hogy lesz rá időd. Amint lett jogsim, nagyon jó érzés volt, hogy kocsival jártam középsuliba, sokan irigykedtek is rám :).

24/F

2011. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

42 éves nő vagyok, 18 évesen szereztem a jogsit, azóta vezetek. A fiam 17 éves korától vezet, most 21 éves. Én azt mondom, minél hamarabb. Ez ellen egyetlen kivétel van, ha te magad nem érzed azt, hogy érett vagy rá, és szeretnéd megcsinálni. Erőltetni semmi értelme.

Hugomnak is régóta van jogsija, de nem vezet. Nagyon fél. Már különórákra is járt, hogy többet gyakoroljon, valahogyan növelje az önbizalmát. De ennek ellenére sem akar. Szóval van jogsija, de nincs semmi értelme, mert egyáltalán nem vezet. Pedig van autójuk.

Így, ha te nem akarod, akkor nincs értelme.

2011. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%
Nekem most lett meg a jogsim és így is hogy akartam nem volt egy könnyű menet pedig mindenből elsőre átmentem és szerintem ha nem akarod akkor neked csak nyűg lesz ,majd ha úgy érzed ,hogy te is akarod szerint akkor kezd el:)
2011. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!