Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 évesnek jogosítvány?

17 évesnek jogosítvány?

Figyelt kérdés

Szerintetek való egy 17 évesnek jogosítvány?

Én nem szeretném letenni de anyám hajthatatlan.


17/L


2011. jún. 23. 20:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
ne félj mindíg bízz magadban! és ne feledd a gyakorlat teszi a mestert. nem megy? majd belejössz!! az ezer mérföldes utazás is egyetlen lépéssel kezdődik tök jó dolog a jogsi hidd el sokkal jobb kocsival boltba menni mint busszal. én szeretek vezetni és közben zenélni ne parázz hidd el bele fogsz jönni levezetsz pár 100 km - t és kenni vágni fogod !!!! sok sikert :)
2011. jún. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én amint lehetett megcsináltam (17 évesen-lány). Most 31 vagyok a 4 éve van saját autóm, addig fateromét vezettem. A munkámhoz nélkülözhetetlen, imádok vezetni!Szerintem a "mai világban" nélkülözhetetlen. Mi lesz ha csak olyan melót találsz ahová kell jogsi??? De egyébként meg ha nem akarsz valószínű félsz tőle. Az ilyen meg jobb ha nem vezet!!!
2011. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Amint lehetett lett jogsim. Most 22 évesen nőként akármit elvezetek, nem félek. És a mai világban jogosítvány nélkül, szerintem elég nehéz.

Minél hamarabb van, annál jobb.

2011. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Én nem tudom. Egyszerűen nem akarok vezetni. Már apa autóját is vezettem de nem tetszett aztán a családban van egy BMW szerelő. Ő mondta, hogy hoz ez BMW-t hátha az majd megfog hogy milyen szép és f@sza de az se fogott meg. Így nem érzem, hogy kellene. Tényleg már olyan ideg van bennem. Valamelyik válaszoló írta, hogy az angol nyelv. Már megvan a nyelvvizsgám. Azt imádtam csinálni. Több órát tanultam rá. Nagyon szeretem az angolt. De ez nem fog meg sehogy.
2011. jún. 24. 21:07
 25/25 anonim válasza:
100%

figyelj már ide te kis liba...

Édesanyád ki fizet neked több mint 100ezer forintot abból a pénzből amit kemény munkával megkeres (ezért nagyon becsülöm). Ha megbuknál párszor (ami esélyes, főleg a hozzáállásod miatt) akkor sem fog élve megenni mivel azt szeretné hogy rendelkezz jogsival és könnyebben boldogulj majd az életben.

Az hogy balesetet okozol vagy szenvedsz, pedig a közlekedésben való részvétel velejárója, bárkivel megeshet. De gyalogosként is elüthetnek akár a zebrán is!

Tehát a siránkozás és a nyafogás helyett fogd szépen magad és csináld meg azt a jogosítványt amíg anyukád jó kedvében van és fizeti :)

2011. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!