Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az igaz hogy régen pappirból...

Az igaz hogy régen pappirból volt a jogosítvány?

Figyelt kérdés
Az hogy nézett ki? És akinek papirból vana jogosítványa azt már nem érvényesítheti a felügyelet ez is igaz?
2011. okt. 30. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Igen. rózsaszín volt az is. Fénykép volt rá ragasztva és a kategóriák le voltak pecsételve ami érvényes volt.

[link]

Itt van a mostani és a régi is.

2011. okt. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hmm nem semmi köszönöm a tájákoztatást még nem láttam ilyet ugyhogy hasznos volt!
2011. okt. 30. 19:28
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem volt az régen, ugyanis még mindig gyakran találkozom vele.
2011. okt. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Janzi oké! :) Köszi. :D

Én nem találkoztam vele soha, csak meséltek róla, a formátum mindig változik.. apámnak is kártyája van.. elsőkközött kapott kártyát annó.


Ugy tudom vagyis amit meséltek hogy a rendőrség már a régi papir jogosítványokat nem érvényesítheti vagy nem tudok akik érvényesítették már nem jegyezhetnek bele friss orvosit.


Amugy mikor adtak olyanokat? 1990 es években nem? :P

2011. okt. 30. 23:15
 5/15 anonim ***** válasza:

Eddig sem a rendőrség érvényesítette, hanem az ocsmányiroda.;D De igazad van, akinek még az van tényleg ki kell cserélni kártyásra (még ha van is benne üres hely).


Nem tudom mikortól adták ki ezt a fajta formátumot, de én 2000-ben kaptam az első jogsimat, és még ilyen volt.


(Egyébként az előtte lévő formátum is rózsaszín volt [url= [link]

2011. okt. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


Talán ez jó lesz...

2011. okt. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Na még egyszer:


[link]

2011. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi. Még ilyet sem láttam ez is valami ős kövület van benne ilyen két kis fém karika? Az a régi BKV bérletekben is volt.. :)))
2011. okt. 31. 18:24
 9/15 A kérdező kommentje:

A papir jogosítványok amugy meddig fogadhatóak még el? Mert azt halottam hogy 2001 ben amikor kártya jogsik jöttek, volt ilyen magyarországi térképes is kék rózsaszín.


Már a kártya formátum is változott.. 2x.. :D

2011. okt. 31. 18:26
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem annyira őskövület az, pár éve még találkoztam néhánnyal.


Egyébként addig fogadják el, amíg az orvosi érvényes. Mivel már nem hosszabbítják, szerintem jövőre már kifutnak. Legalábbis én még nem láttam olyat, ami 2012 után járna le...

2011. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!