Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a nővéremnek...

Hogyan mondjam el a nővéremnek, hogy ne bántsam meg, hogy legyen kicsit igényesebb a külsejére?

Figyelt kérdés
A nővérem 32 éves,3 gyereke van,meg férje.a nővérem,mióta vele van,nagyon igénytelen,de főleg mostanában.Ez azt jelenti hogy zsíros csomókban lóg a haja,90-es évekből való ruhákban jár,sokszor szakadt és piszkos a ruha rajta.Az egy dolog hogy szegények,én is az vagyok,mégis a nővérem úgy néz ki mellettem mint egy szakadt hajléktalan,pedig én is kinaiból és piacról öltözködök.Tudom,sok a gondja,gyerekek,meg a férje is egy szar alak,de szerintem ha csak mosná rendszeresen haját,fogát,már jobb lenne a közérzete...nem akarom őt megbántani,de valahogy erre rá kéne vezetni..
2011. jún. 23. 22:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%
Én voltam így (arra a kérdésre, hogy hogyan jutnak el a nők idáig). Ha zsíros volt a hajam, és nem volt kedvem megmosni épp akkor, simán összefogtam, ruhából is felvettem azt, ami először a kezembe akadt, és mentem a dolgomra. Végül rájöttem, hogy mi a bajom: ráuntam saját magamra. Levágattam a hajamat, így mostmár van kedvem megmosni, mert nem félnapos művelet (most se rövid azért, de ennél hosszabb volt), sosem zsíros mostmár, mert jövök-megyek megmosom, szárítani se kell, és kész. Ruhából pedig olyanokat vettem, amit tényleg szívesen hordok, nőnek érzem bennük magam, így már válogatni is van kedvem, hogy mikor melyiket vegyem fel, nemcsak egy póló a százból. Nem tudom, hogy a nővéred a kilókkal hogy áll, ugyanis aki elhagyja magát, az meg is hízik, nekem is volt pár plussz kilóm, de ebből jött az, hogy azt is kedvem lett leadni, és szépen lassan le is megy már az összes, a nagyrésze lement. Szóval az indulás az újítás volt, az, hogy rájöttem, hogy valójában mihez is van kedvem.
2011. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg szólj neki nyugodtan.

Saját példámból kiindulva, nekem mikor szerelmi bánatom volt, akkor kicsit elhagytam magam, mert úgy voltam vele, hogy minek legyek csinos, úgyse kellek senkinek, és amúgyis hagyjanak békén.

Szerencsére az egyik barátnőm rámszólt, hogy kezdjek valamit a hajammal, mert azt is elhanyagoltam. Ruháim igaz tiszták voltak, de nem figyeltem oda mit mivel veszek fel, csak mindig felkaptam valamit, azért is szólt, hogy hülyén nézek ki.

Nem tudo nővéred milyen tipus, de én egyáltalán nem vettem ezeket magamra, hanem elgondolkoztam, és változtattam. Én azt mondom egy próbát megér, főleg, hogy a saját testvéred.

2011. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!