Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nővéremnek nem sikerült az...

Nővéremnek nem sikerült az államvizsgája. Hogyan segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem magam emiatt, mert csomót veszekedtem vele mostanában ...mivel én érettségiztem így én is idegesebb voltam , és mindig leszúrt, h nem tanulok...erre én mondtam, h "remélem neked sem fog sikerülni" és most úgy bánnom, h ezt mondtam... szerintetek mit tegyek?
2011. jún. 27. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztasd, hogy a legközelebbi meglesz. Lehet tudni, hogy min csúszott el? Belehúzott tételbe, vagy nem készült fel eléggé?
2011. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elég sokat tanult, de rossz tételt húzott, ami nagyon nehezen ment neki...pedig azért sokat tanult:S és úgy sajnálom!!
2011. jún. 27. 14:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Majd megy fél év múlva újra. Mondd neki, hogy nagyon sajnálod, hogy veszekedtél vele, de semmi baj, másodszor majd jl sikerül akár ötös is lehet még. Most meg menjetek nyaralni, strandolni, bulizni. Úg segítessz, ha szórakozni, pihenni hívod.
2011. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond! Hidd el, biztos nem haragszik rád... ! Tudja ő jól, hogy nem gondoltad komolyan, amit mondtál.

Azért beszéld meg vele... Nem tudsz igazán segíteni. Mond meg neki, hogy sajnálod, amit a múltkor mondtál, hogy h biztos vagy benne, hogy következő alkalommal sikerülni fog a vizsgája... :)

2011. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem államvizsga, de az államvizsga előtti utolsó vizsgám nem sikerült, gondolhatod mennyire magam alatt voltam. Engem azzal vigasztaltak, hogy én mindent megtettem, sajnos nem úgy jött ki a lépés, ne bánkódjak, legközelebb meglesz!


Ez sokat segített, mert a mardosó önvádat enyhítette - ilyenkor az a legrosszabb.

2011. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóhoz hasonló az én esetem is...

Tényleg csak az a fontos, hogy érezze, hogy mellette állsz. Mondd neki, hogy sajnálod, és hogy tudod, hogy mennyit készült, mindent megtett, és tartson ki, legközelebb menni fog.

2011. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!