Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, még nem volt...

16 éves vagyok, még nem volt barátnőm, nagy átrányba kerülök ha így folytatom?

Figyelt kérdés

A kérdést úgy értem, hogy ha ne adj' isten egyetemig nem lesz barátnőm, akkor egyetemen lesz esélyem egyet szerezni, vagy akkor már télleg nagy hátrányba leszek?


Jelenlegi helyzetemmel elég sok bibi van, például nagyon alacsony vagyok, tehát 160 cm körül vagyok, természetesen legkisebb az osztályban ( még lányok közül is), és viszonylag jól tanulok(=stréber-t jelent kb mindenkinek :(, infó tagozaton vagyok (na bumm, azt hiszem sztereotípiábol van elég bőven). Ezek a dolgok miatt nem hiszem, hogy mostanában lehetne barátnőm, mivel ebben a korosztályban igazibol ha a közvélemény nem áll valaki mellet a lányok meg se nézik(így meg se ismerhetik), viszont ha valaki MELLETT áll a közvélemény, legyen az egy kretén bunko, a lányok versengnek értük.


Itt jön az hogy igazábol a "magabiztosság" számit meg a "belső", de ez nagyon nem igy van 14-17 évesen.Nekem úgy tűnik hogy sok embernek a szerelmi élet valamiféle trófea, vagy inkébb belépő egy-egy társaságba. Persze tudom ez lerágott csont, de akkor is elég bosszantó...


2011. jún. 23. 23:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"Nekem úgy tűnik hogy sok embernek a szerelmi élet valamiféle trófea, vagy inkébb belépő egy-egy társaságba."


Jah.

Vannak neked barátaid vagy egy ilyen társaságba akarsz belépőt nyerni?

Egyébként hátrány nem ér... Ne másoknak akarj megfelelni egy barátnővel hanem a saját boldogságodat keresd, amihez az önbizalmad javításán keresztül vezet az út, merthogy az nincs rendben.

2011. jún. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

jaj menj már!

egy halom osztálytársamnak nem volt a gimiben nője, aztán egyetemen becsajozott. nem ez a korszak dönti el, h mekkora sztár leszel a nőknél!


én lány vagyok, de 16évesen álmodni nem mertem hapsikról, olyan gané voltam. most meg kettőt szédítek egyszerre :D

2011. jún. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

00:06 Azt hiszem nem érted az egészet...Persze hogy nem így akarok bekerülni egy társaságba, egyátalán, miért is akarnék bekerülni egy olyan társaságba ahol ilyesfajta dolgokon múlik hogy az ember jófej-e vagy sem..? A probléma ott van hogy azok a lányok akik barátot keresnek, azok is teljesen a külsőségekre építenek, illetve az előitéletekre, tehát ők is ilyen társaságokban vannak. Egyébként meg, az volt a kérdés, hogy hátrányba kerülök-e, ha nem kezdek el csajozni még a gimiben.


00:17 Te megértetted a kérést, köszi szépen, aranyos vagy! Remélem tényleg nem lesz probléma, bár szerintem ilyen alap dolgokat mint a csókolózás mégiscsak illene tudni majd az egyetemen.

2011. jún. 24. 00:26
 4/16 anonim ***** válasza:

addig még van pár nyarad, h elmenj bulizni, és kipróbáld milyen smárolni :D nyugiiii, még nagyon fiatal vagy!

megértelek, mert 16 évesen én is pont ebben voltam, h én majd senkinek nem kellek, sose lesz hapsim.


aztán most itt a kánaán, és nem nagyzolásból mondom, hanem mert komolyan vívódok, h kit válasszak... ami kimaradt tinikoromban, az most csőstül jön, és úgy érzem legalább 2 párhuzamos életre lenne szükségem, hogy élvezni is tudjam.


tényleg a belső számít, de ezt majd idősebb korodban fogod megérteni. az ilyen kis tinipitsáknak tényleg a külső a minden.

én már 23 vagyok, vastagon teszek rá, h a pasi kopasz és szemüveges, vagy épp 120kg és szőrös állat :D ha van valami benne, ami meg tud fogni, akkor pont lexarom, h megfelel-e a közízlésnek.

2011. jún. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
18 éves vagyok 186 cm 95 kiló majdhogynem egy csepp zsír nincs rajtam( ez tény) jóképű vagyok legalábbis azt mondják...mindenhonnan az elismerést kapom..sok barátom van, akik felett olyan lehetek mint egy vezér..volt csajom? nem..boldog vagyok? nem..magányos vagyok? igen..sok gondolkodás után, a pénz jött ki gyógy írnek...pénz egyenlő hírnév, kocsi, csaj, megbecsülés,másrétegbe szorodás...és meg is van az amire vágysz..az már más kérdés, hogy boldog is leszel. de ez így van mondhtad bárki bármit.
2011. jún. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

71%, az utolsó válaszoló..


de smároltál már, voltár lányal?


Èn 21 éves lesszek jövöre mikor kezdeni akarom az egyetemet, és úgy látszik addigra se lesszek lányal, hogy igen ellég ciki

2011. jún. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Dalarin válasza:

Szia én is 16 éves vagyok, én nem ebben a helyzetben vagyok mint te, de ne bánkódj mert még nem volt barátnőd, jah és nem indulsz hátránnyal. Te csak légy mindig önmagad előbb vagy utóbb ugyis találsz valakit...

Fel a fejjel:P

2011. jún. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Remélem tényleg nem lesz probléma, bár szerintem ilyen alap dolgokat mint a csókolózás mégiscsak illene tudni majd az egyetemen."


Az egyetemen illene tanulni, minden erőddel azon lenni, hogy egyszer majd jó legyél a szakmádban!


Amúgy meg ha ilyen dolgokon izmozol, sosem lesz senkid! Nem fog összedőlni a világ, ha 21 évesen csókolózol először. Hagyd folyni az életed, majd jön a NŐ, ha már úgy gondolja.


36 éves vagyok. Az én időmben a gimiben egy lánynak és egy fiúnak volt kapcsalata az osztályban és nem agyaltunk ilyeneken.

Nagyon rossz irányba változott az élet:-(


Ja, és vannak kisnövésű lányok is...

2011. jún. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Míg a 14-16 éves osztálytársaim állandóan "pasiztak" én ültem a seg.emen ennyi idősen.

Most egyetem végére nekem van egy négy éves párkapcsolatom, ők meg kínlódnak, mert nem tudnak senkit maguk mellett tartani igazán...

Én pedig megtaláltam azt az EGYET aki kell nekem és Őt megtartom. A páromnak se volt barátnője 18 előtt, semmi komoly, most meg mindenki "döglene utána":)

Úgyhogy nyugalom még van időd, örvendek, hogy ilyen "normálisan" gondolkodsz...és igen tényleg a belső a lényeg...meg a magabiztosság, bizalom...hogy tudd, BÁRMIKOR ott van, mikor kell.


Szerencsés lesz a barátnőd! :)

2011. jún. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

8:19 es vagyok

Látom elégedetlenkedsz a magasságoddal.

A párom 167 cm 22 éves. Én kb 5-6 cm-el magasabb vagyok. De valahogy nem a cm-eken múlott a kapcsolatunk.

4 éve együtt vagyunk és jöhetne valaki aki Nála magasabb, nekem akkor is Ő kellene. Aki azt hiszi, hogy a kapcsolat arról szól, hogy hány cm, hány kg az már régen nem tudja mit keres. Szóval emiatt se aggódj.

Persze kezdetben voltak megjegyzések és szórakozások azon, hogy én vagyok a magasabb, meg volt egy egy kedves rokon aki beszólt, de kérdem én kit érdekel???

2011. jún. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!