Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok,69 kg, lány....

14 éves vagyok,69 kg, lány. Eddig 2kg-ot fogytam, de csak a hasamról, pedig abból akartam legkevésbé, meg a mellemből. Ha tovább folytatom, akkor már semmi mellem sem lesz? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
52 kg-ra szeretnék lemenni, de félek, hogy akkor már egyáltalán nem lesz mellem, és akkor meg majd azért nem lehetek bikiniben. :(
2011. júl. 24. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg soknak tűnik, de milyen magas vagy?
2011. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52 kg ne akarj lenni! az kevés. szerintem neked 55-60 kg az ideális, de persze először a testmagasságodat is meg kéne adni, hogy reálisak tudjunk lenni.
2011. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Próbálj fenékre edzeni :)
2011. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
azt a két kilót eddig hogy sikerült neked leadni mit csináltál? talán változztass rajta ha esetleg sporttal sikerült az eddigieket is
2011. júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem 52 kiló kb ideális

bár minden testmagasságtól függ!

én 17 évesen voltam 52 kg , most 20 vagyok és 47 kg, de csak 157 cm!, és nem is fogok nőni már, mert a családban mindenki alacsony, ilyet örököltem.


egy barátnőm viszont 175 cm magas volt 14 évesen!, egy deka háj nem volt rajta és szintén kb 65-70 kg volt

2011. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia,az én legnagyobb súlyom 68 kiló volt és mikor lefogytam 58 kilóra,1 kosárral kellett kisebb melltartó, B-ből lett A. Én azt mondom,valamit valamiért. Így vékony a lábam,izmos a hasam,kerek a fenekem,nagyobb az önbizalmam és pozitív megjegyzéseket is kapok fiúktól lányoktól vegyesen. Szerintem megérte,mert a barátomat meg úgysem zavarja hogy kicsik,más véleménye meg kit érdekel? Strandon meg főleg,ahol ezerféle alakot láthatsz,deszkát,dagit,sportost,löttyedt vékonyat,narancsbőröset,visszeres lábút,satöbbi. :)


52 kiló viszont tényleg egy kicsit kicsi súly,először szerintem a 60-t célozd meg,lehet hogy azzal is tökéletes lennél. Legalábbis én 55 kiló akartam lenni és így 58-on is jól érzem magam.

2011. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
162cm vagyok :(
2011. júl. 25. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!