Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok,160cm...

16 éves lány vagyok,160cm 70kg:S már leadtam 15 kg-ot és még folytatom de most leálltam egy kicsit. De akarom folytani még 10 kg-ot leadni, milyen fogyókúrával folytassam tovább?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 18:57
 1/9 A kérdező kommentje:
folytattni elírtam
2009. szept. 13. 18:57
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
5kg-nál többet már ne adj le, ha az lement, onnantól csak alakot formálj, és erre az egyik legjobb a tánc.
2009. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Hogy lehetsz ennyi kiló? ez nagyon durva, valamit sűrgőssen csinálj mert 20 kilót le kéne adni.
2009. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
93%

Szerintem nem azt akarta evvel a kérdéssel, hogy te a szemére hányd , hogy hogy lehet ennyi kilo.Lehet és kész.Inkabb fel kéne ra nézni, mert mégis már 15 kg-t leadott s még akarja folytatni.Ehhez is kell akarat és kitartás.Most tudom , hogy neki nem irtam hasznos választ de ezt el kellet mondjam.

Ügyes voltál eddig s ne add fel addig amig el nem éred az elképzeld alakod.Sok sikert és kitartást továbbra is!!

2009. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csinálok is :) 1 gyógyszertől volt, mert 1 jó ideig beteg voltam.. és leadom futok, tornázok..
2009. szept. 13. 19:22
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. szept. 13. 19:23
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Egyél egészséges kajákat,felejtsd el a cukrot,a lisztet,a kenyeret,meg az édességeket.

Én 160 cm, 59 kg vagyok... (83kg-ról!!!) 15/L

Ha én megtudtam csinálni, teis. Nem is tudom mikor ettem utoljára csokitortát,pl most is kint van a konyhában egy csomó olyan kaja,amit imádok. (pl,nokedli pörkölttel,fasírt krumplipüré,csokitorta,puncsszelet...) De lebírok róla mondani. Ma pl:


Reggel: alma,korpás kifli,csirkemellsonka

Tízórai: natúr joghurt

Ebéd: sült csirkecomb,zöldsaláta

Uzsonna: 1alma,1light joghurt

Vacsora:kefír+túró

2009. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

A szénhidrát kezdésnek legyen 150g a 90g fehérje elég (elvileg nem, de hirtelen ez is sok)! Hetente 3x végezz súlyzós edzést izomcsoportokra bontva pl: hétfő mell-tricepsz+has, szerda hát-bicepsz, péntek váll-láb+has. Mindennap végezz legalább 1-1,5 óra alacsony pulzusszámú egyenletes erőkifejtéses mozgást! PL, séta, enyhe kocogás, kerékpározás..stb A lényeg, hogy a pulzusod 130 alatt legyen! ÉTREND: szénhidrátok: rizs, durumtészta, krumpli, zabpehely (sok nem ajánlatos mert lassítja az anyagcserét), fehérjék: tojás, húsok, túró (sovány), hüvelyesek (bab, lencse..stb). Figyelj oda a jó zsírokra (lenmagolaj)! Továbbá zéró gyümölcs, de zöldség mehet, főképp dél. 4 után amikor már nem ehetsz szénhidrátban gazdag kaját! Az a jó diéta ahol hetente max. 1 kg megy le rólad! Hogyha ennél kevesebb megy akkor csökkentsd a szénhidrátot 20g-al, ha pedig több, akkor növeld 20g-al! Röviden ennyi! Ha bármi kérdésed van írd privit!


Előző! A sült csirkecombot nem ajánlom! Helyette: Natúr főtt csirke bőr nélkül!


17/f, egy testépítő

2009. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

16 évesen még növésben vagy, és azért írtam, hogy most 5 kg-nál többet ne adj le, és inkább az alakodat formáld, mert 25 éves korig nő-alakul-fejlődik a szervezet, így az alkati arányok is. Sajnálom, hogy ez egyeseknek nem volt hasznos, de ha most, ennyi idősen az alakformálásra nem helyezel hangsúlyt, csak a fogyókúrára, akkor felnőttként nem biztos, hogy megfelelő alkatod lesz.


Mozogj, táncolj (azért ez a legjobb alakformáló, mert az egész testet átmozgatja tetőtől talpig), egyél, ami jólesik, a reggelit sose hagyd ki, de egyél mindig gyümölcsöt és zöldséget is bőségesen.


Tudod, egy kicsi fölösleg mindenkinek jól jön, egyrészt szerintem kifejezetten jól áll az embereknek, ha nem teljesen deszkák, formátlanul vékonyak, hanem van egy kis husi a megfelelő helyeken, másrészt a csontok jobb, ha kicsit ki vannak párnázva, nem fáj annyira, ha beütöd, illetve ha jön egy betegség, ami megviseli a szervezetet, nem vesz le túlságosan a lábadról (én nemrég 5 kilót fogytam 1 nap alatt egy hányásos-hasmenéses betegség miatt 42 kilóból 151cm magasan, ilyenkor nagyon rossz az eleve vékony alkat).

2009. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!