Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolat. Bevállalnátok?

Távkapcsolat. Bevállalnátok?

Figyelt kérdés
Én Magyarországon élek, ő pedig Londonban. Találkozgattunk már párszor a vonzalom az elég rendesen megvan, csak nem tudom belevágjak-e valami komolyabba.
2011. jún. 24. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem vállalnám. Persze kérdés, hogy te ki tudsz-e költözni hozzá rövid időn belül, vagy ő ide, illetve, hogy amíg ez nem valósul meg, addig lesz-e elég pénzetek gyakran találkozni?


Én nem vállalnék be ilyesmit.

2011. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem,mert van szerelmem:$:D

Viszont..:) amúgy be.Simán kiköltöznék hozzá,ha tudom,hogy megbízható.Amúgy nem maradnék M.o.-n.

2011. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én bevállalnám, ha szeretném. De azért azt tudnod kell, hogy nem biztos, hogy működni fog, hogy ne érjen csalódás.
2011. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én Magyarországon élek, ő pedig Londonban.

Mintha magamat olvasnám,mondjuk mi több évig együtt éltünk,mielőtt ő kiköltözött Londonba.Havi egyszer kétszer jön haza,vagy én megyek,néha roppnat nehéz,nagyon hiányzik,msn,skyp,kamera,telefon.Megoldjuk.Alapozzuk a jövőnket.


A te esetben csak vonzolam van még,meg néhány tali.Az hogy egy kibirjatok egy ilyen távkapcsolatot,szeretet tiszetelet,bizalom kell.Komolyabban csak akkor vágj bele,ha tényleg úgy érzed hogy érte,tudsz hozni áldozatokat,tudtok kötni komprumiszumokat,erős a szeretetetek egysmás iránt,kölcsonösen,mert csak így fog működni hosszútávon.Saját tapasztalat.


29N

2011. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én távkapcsolatban vagyok. Nagyon rossz, egyenesen depresszióba süllyedek hamarosan, attól félek.

De nincs választásom, mert szeretem, és persze, hogy bevállalom a közös jövőnkért cserébe.

Viszont nekünk is komoly múltunk van együtt, ami egy erős alap. Enélkül, igazi erős szerelem, bizalom nélkül szerintem nincs értelme távkapcsolatba kezdeni. Max. nyílt kapcsolatba.

2011. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én igen. Most is abban élek közel 2 éve, ő Írországban én meg itthon Magyarországon. De valamit valamiért. Ja és mi csak évente 1 hetet tudunk együtt tölteni személyesen, de azért a skype sokat segít minden nap. 29N
2011. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

véleményem (és tapasztalataim) szerint az ilyen távkapcsolatok nem működnek közös cél nélkül. még alig ismeritek egymást, közös cél hogy lenne még?:)

de próba szerencse, és ha úgy gondolod, hogy hajlandó lennél költözni ha úgy alakul, vagy ő így gondolja, akkor miért ne?:)

23N


mondjuk én nem vállalnám:))) nekem kell a testi kapcsolat, én ilyen vagyok, de embere válogatja:)

2011. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem,igenylem a párom kozelseget es hat ez ilyen esteben eleg nehezen megoldhato.Volt egy parom 200km re volt tollem,2honapig birtam.

minden attol fugg te milyen ember vagy.

2011. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi bevallaltuk. 1 ev utan, augusztusban koltozik hozzam a parom, ide Anliaba. :)
2011. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szia

a jelen esetben igen, de csak ha látszik a vége is. Én max. 2 hónapig birnám ki a párom nélkül, szükségem van a fizikai, testi közelségére is. (nemcsak szexről beszélek). Szerintem a férjem is csak rövid időre menne el. Ha úgy hozza az élet, h valamelyikünket külföldre szólítja a munkája, biztosan hamarosan követné a család is.

10 éve vagyunk együtt, 2 kisgyerekünk van.

2011. jún. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!