Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevállalnátok így (au pair...

Bevállalnátok így (au pair munka)?

Figyelt kérdés
Voltatok már au pairek de csak 1 gyerekre vigyáztatok (és ő is a ritka jó fajtából való, semmi gond vele 1 év alatt), az országban, ahová nagyon szeretnél menni, csak egy családot találtál, viszont 4 gyerekkel (3,3,5,7).
2011. aug. 10. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze!
2011. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

4 gyermekre felugyelni nem egyszeru feladat. s ne felesd el, hogy te dolgozni mennel, nem pedig turistakent!

Inkabb vallald el az otthonit, es varj, ami kesik, nem mullik.

2011. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem bírod majd, egyszerűen lelépsz.
2011. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is kulfoldon dolgozunk a baratnommel,csak en kertesz vagyok,o pedig bent van a hazban,takarit,meg ilyenek,itt van 3gyerek (7,9,11)de nagyon kenyes hulye gyerekek,meg jo,hogy nem sokat vannak itthon.szerintem probald meg,es,ha nem tetszik konnyebben talalsz masik munkat,ha mar helyben vagy.
2011. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én voltam 98-99-ben egy nagyon jó családnál egy gyereknél. A mai napig tartjuk a kapcsolatot.

Többet nem akartam vállalni (mármint más családot), de anyukám erősködött, hogy most már vagyok olyan jó németből, hogy mellette fősulira is járhatnék. Ráadásul ő talált valahol egy olyan családot, ahol az anyuka magyar volt az apuka német és csak egy kislány volt. Én nagyon nem akartam, főleg, hogy magyar is van a családban, mert ismerem ezeket a kitelepült magyarféléket, de beadtam a derekam.

Na kb. 2 hét múlva el is jöttem.

Valószínű megszoktam a nagyon jó, nagyon kedves és korrekt előző családot meg már amúgy sem akartam gyereket pesztrálni.

Nem tudom melyik országra gondolsz (nem is értem azt miért nem írtad :) ), de könnyen lehet, hogy a 4 gyerek mellé becsúsztatnak még egy "kis" házimunkát is. Sok ilyet hallottam anno.

Szóval nagyon gondold meg.

2011. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hány éves volt az előző gyerek. Két 3 éves még elég picike, de az 5 éves se nagy, négy kisgyerek együtt meg sztem borzasztó sok, én annyit sose mernék vállalni.
2011. aug. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!