Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden elégedetlen nő mögött...

Minden elégedetlen nő mögött egy gyenge férfi áll?

Figyelt kérdés
Nem tesi erőre gondolok.
2011. jún. 24. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az attòl fûgg hogy érted, hogy gyenge a férfi, oké hogy nem testi erôre gondolsz, de ezt egy kicsit kifejthetnéd!!

Amùgy hogy vàlaszoljak a kérdésedre, lehet benne valami, ìgy van ez veled is?

én egyre tôbbszôr vagyok boldogtalan, de ez nem a pàrom hibàja, hanem az én gyengeségem... Mindenkinek tudnia kell egyedûl is boldognak lennie és ezért nem màst tenni felelôssé, bàr ez nehéz, mert akkor szembe kéne kôpkôdnûnk magunkat néha, azt meg ugye senki nem szeret!

én ma megtettem és lehet hogy holnap màr jobban ébredek..

2011. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én máshogy gondolom. Az nő lesz elégedetlen, akit lehúz a férfi.
2011. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolónak. Igen, nekem is az a véleményem, hogy mindenkinek egyedül kell boldognak lennie, és nem annak függvényében örülni, hogy a párunknak éppen tetszünk-e, éppen mit mondd nekünk/ránk. De egy kedves, aranyos, jókedvű ember mellett azért mégis könnyebb nekünk is örülnünk, boldognak lennünk.:)
2011. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy így lenne.
2011. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jaj hagyjuk már ezeket a sztereotípiákat
2011. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gondolom minden sikeres férfi mögött egy sikeres nő áll...
2011. jún. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak a nők megpróbálják bebeszélni néhány gyenge férfinak,(az én értelmezésemben most azok számítanak gyengének, akik hiszékenyek) hogy ők az okai, pedig semmi köze hozzá.
2012. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!