Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van valakinek olyan a családjá...

Van valakinek olyan a családjában akinél 1 háztartásban él 1 rák és 1 skorpió csillagjegyű személy? Milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 18:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Valaszolok, bar nem hiszek ezekben a dolgokban, de ha mar pont ilyen van a csaladban...


Apu rak, anyu skorpio. Remekul kijonnek. Kozel 40 eve hazasok. Nincsenek nagyobb nezetelteresek, nagyon jo a kapcsolatuk.


Ez azt jelenti szamodra, hogy minden rak meg minden skorpio jol kijon?


Meg valaki tenyleg hisz ebben 2011-ben?

2011. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem nem egy szóval sem mondtam, hogy hiszek az ilyenekben. Gondoltam talán máshol is így megy mint nálunk, édesanyámmal állandóan vitázunk, minden apróságon. Persze én az én igazamat fújom, ő az övét. Néha megpróbálom, nem figyelembe venni. Nem telik el olyan nap, hogy össze ne vesznénk.
2011. máj. 23. 19:50
 3/17 anonim válasza:
Te vagy a rákocska, igaz? :) Mert szerintem a skorpió pont lesz*rná az ilyeneket:P Bátyám skorpió, én rák, most már egész jól megvagyunk, bár rengeteget veszekszünk, de nem tudunk haragudni egymásra sokáig :)
2011. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok a rák:)
2011. máj. 23. 22:39
 5/17 anonim ***** válasza:
Én rák vagyok (de amúgy nem hiszek a horoszkópban, főleg mivel a rák tulajdonságai kb 0%ban passzolnak rám, na mindegy), anyám skorpió, remekül kijövünk, sosem szoktunk veszekedni max amikor rossz napja van és az apróságokon is kiakad de mondjuk akkor is csak ő veszekszik egymaga, mivel én abszolút nem veszekszem soha... Na de ez is ritka, mint mondtam kiválóan megvagyunk. 20n
2011. máj. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Már nincs, de volt ilyen korszak a háztartásunkban.Én Skorpió vagyok, férjem Rák volt.Alapvetően nagyon jól kijöttünk és sok mindenben hasonlítottunk egymásra.De végül a túlzott anyagiassága, hazudozása, félrelépései miatt kénytelen voltam tőle megválni.
2011. máj. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Értem, akkor egyszerűen csak ilyen a természetünk.
2011. máj. 24. 08:08
 8/17 anonim válasza:
Nálunk apa skorpió én és bátyám rák és komoly nézeteltéréseink vannak vele folyamatosan. Különben csak az asztrológiában én sem hiszek.
2011. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Akár a többség, én sem az asztrológiai jegyek meghatározó voltában hiszek, hanem hiszek abban, hogy az ember képes fel- és megismerni saját karakterének jellemzőit, sőt törekedhet arra, hogy minél jobban megismerje a másik személyt is. A módszer: az odafigyelés, szeretetteles odafordulás, végső soron az elfogadva szeretés (önmagad iránt is.)A konfliktus előre is viheti a kapcsolatot, ha nem hagyjuk elmérgesedni, ha keressük az okát és feloldjuk. Beszélgessetek minél többet és fütyülj a csillagjegyekre!
2011. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Fütyülök én a csillagjegyekre, csak már ötletem sincs, hogy miért megy az állandó hiszti. Gondoltam mással is van így, és lehet, hogy ehhez van köze, de ezek szerint nincs.
2011. máj. 25. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!