Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én érzem rosszul...

Szerintetek én érzem rosszul vagy valóban így van?

Figyelt kérdés

Párommal élek, jól meg vagyunk szeressük is egymást,boldogok is vagyunk. De viszont van egy kis zavaró tényező. A párom az előző barátnőit elvitte ide elvitte oda,járkáltak mindig mindenfele. Velem meg nem is megy szinte sehova. Épp a napokban volt a tv-ben valami városról szó és mondja, hogy ő már itt is volt.Rákérdeztem, hogy kivel és mondta hogy az előző csajjal. Hát már elegem lett és megkérdeztem, hogy most ő nem is szeret engem vagy miért nem megyünk együtt sehova. A válasza az volt, hogy eddig senkit nem szeretett úgy mint engem, csak egyszerűen nincs rá szabad ideje meg pénz sem.

Mind ketten dolgozunk egy kasszán vagyunk, elhiszem hogy sok a fizetni való, de legalább egy napra elmennék valahova.


Én úgy érzem,, hogy nem is igazán szeret, csak azért kellettem neki, mert tökéletes anya jelölt vagyok.


2011. jún. 25. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Na akkor spórolj össze egy hétvégére valót és állj elé a konkrét uticéllal.
2011. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én már álltam, vidámpark, állatkert, strand, de semmi nem jó
2011. jún. 25. 12:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaah persze Ő kiszórakozta magát Te meg elmehetsz a búsba... Széép mondhatom...
2011. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha annyira jol megvagytok mint irod, és szeretitek egymást, akkor meg kell értenie h te vágysz egy kis kikapcsolodásra, egyszeruen ülj le vele és mondd el neki, nem arra vágysz h minden héten máshova menjetek, meg nem a világ végére vágysz, csak néha egy kicsit távol lenni otthonrol. Egy hétvégére elutazni,v egy napra legalább főleg belföldre edig már tényleg nem kerül sokba, egy hétig visszafogjátok magatokat költekezésileg és már meg is van rá a pénz, ez nem lehet kifogás, értesd meg vele h neked ez fontos, ha szeret belemegy, ha pedig nem, azon gondolkoznék el, h tényleg működik e ez a kapcsolat, mert ha ebben nem enged neked, akkor egész életetek folyamán semmiben sem fog. Állj ki magadért, most még megteheted, mikor már feleség és anya leszel, már sokkal nehezebb lesz!
2011. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyetertek a 12:44essel. Ez igy egyeltalan nem jo. Ha egy egyszeru programot sem hajlando osszehozni veled, az mar regen rossz. Valoban nagyon valoszinu hogy kevesbe szeret es csak a tokeletes anyat latja benned. Szerintem nagyon jol erzed.

A helyedben szakitanek es keresnek egy rendes, szereto, figyelmes ferfit aki szamara fontos legyen az en boldogsagom.


26L

2011. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyre drágább az élet az utóbbi pár évben. Régebben el tudtam járni táncórákra, beülni havi 2-3-szor valakivel sörözni, most már ezek nem férnek bele, pedig még kicsivel többet is keresek.


Persze lehet, hogy csak tenyészkancának tart, de nem tökéletesnek, mert a gyerek eltanulná tőled a suksükölést.

2011. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27 éves vagy, ugye?
2011. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
24 vagyok
2011. jún. 25. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!