Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik fiatalon ismerkedtek meg...

Akik fiatalon ismerkedtek meg a párjukkal -házasodtak- nem érzik, hogy túl sokat változtak és emiatt ment tönkre a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Itt most olyanra gondolok,hogy 20 év körül ismerkedtek meg és voltak olyanok,amilyenek egymásba szerettek,összejöttek!

De a legtöbb embernek még csak ekkor kezd kinyílni a csipája és ezer dolog lesz,amiről elkezd másképp gondolkozni majd idővel,ez természetes is!

De van,aki úgy érzi az Ő párja túl sokat változott ?Nem feltétlenül rossz irányba,hogy elkezdett inni,meg ku.vázni,de mégis olyan dologban történt ez a változás,amit Te nem tudsz tolerálni?

Egymondattal érzi e úgy valaki,hogy egy teljesen más ember mellett kel fel reggelente,mint akit megismert?


2009. márc. 25. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Én 19 voltam, mikor megismerkedtünk, ez 6 éve volt. Nem tapasztaltam ilyesmit.
2009. márc. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
én is 19, 5 éve ismerkedtünk meg. De még nem érzek ilyet, nem tudom, hogy 20 év múlva esetleg fogok-e...
2009. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
anyum 19, apum 24 volt, amikor összeházasodtak, ez 25 éve volt, most szinte utálják egymást, nincs közös témájuk, elegük van egymásból és ez a családot is tönkretette. Nagyon megváltoztak mindketten, egyikük sem iszik vagy ilyesmi, csak más-más irányba változtak, és most már "nem kompatibilisek" XD
2009. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

17 évesen jöttem össze a párommal. közel 11 évig voltunk együtt. persze mi is úgy kezdtük, hogy csak mi ketten és míg a világ a világ... azóta mindketten más oldalán vagyonk már és ez így jó. :)


sőt, azóta nem igazán tudok hinni az ilyen fiatalon örökkön-örökké szerelmekben, de hozzáteszem, hogy attól még létezhet és biztos létezik is, de hogy a párok döntő többsége szétmegy vagy valami susmus lesz a kapcsolatban az tuti.

aki nem hiszi az olvasgassa ezt a fórumot rendszeresen..

2009. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen ismertem meg az exem.27 évig együtt voltunk, visszagondolva össze se kellett volna házasodnunk.Az utolsó tizen akárhány év társas magányban telt.
2009. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó kérdés..Én most pont ott tartok, hogy nap mint nap ezen gondolkodom..pontosabban hogy folytassuk e vagy sem.

Én 20 voltam, férjem 21 - pontosan 8 éve vagyunk együtt.

Én pont akkor kezdtem volna "önálló lenni", amikor Őt megismertem - így kimaradt nagyon sok minden..Pasik terén sosem panaszkodhattam, de pont 20 éves koromra kezdtem volna érett is lenni hozzá.

Most 8 éve vagyunk együtt, nagyon megváltoztunk: Ő is és én is...Nem "rossz irányba", csak egyszerűen mások lettünk..Mai fejjel még éltem volna 20 évesen, és nem költöztünk volna össze..Más dolgok lettek fontosak, más az értékrend...És épp próbálunk újra kompromisszumokat kötni, és megnézni hogy össze tudjuk e hangolni a dolgokat...

2009. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem: aki azt írta, h jól kijön a párjával, az miért lett lepontozva? Irigykedtek?
2009. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem 19 volt, a férje 27 amikor összeismerkedtek, majd 3 hónap után összeházasodtak. Született 3 gyerekük, 19 éve vannak együtt, és nagyon harmonikus kapcsolatban élnek. De szerintem ahhoz hogy ez így történjen, nagyon sok szerencse is kell, nagyon ritka az ilyen. Nekik bejött, szerencsére. :) ili
2009. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen házasodtam és abszolút nem bántam meg és változást sem észlelek. A párom annál inkább észlelhetett rajtam külső változást a szüléseim után, de ezt sosem tette szóvá és nem zavarja meg ez a legtöbb nőnél így van. Ezzel az erővel az, aki 30 évesen esküszik ugyanúgy megbánhatja, köztük is vannak, akik elválnak vagy úgy érzik, hogy a párjuk megváltozott. Természetesen mindenki változik valamilyen szinten, de ez sokszor úgy zajlik le, hogy észre sem veszed. Nálunk legalábbis nem volt semmilyen hirtelen vagy negatív változás.
2009. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17 éves voltam mikor összejöttem a férjemmel. Az egész kis tini szerelemnek indult, de egy évre rá terhes lettem. Úgy döntöttünk megtartjuk a babát, miután megszületett összeházasodtunk (19 voltam, férjem 18). Azóta is együtt vagyunk, jól megvagyunk, persze kisebb viták vannak, de enélkül unalmas is lenne a kapcsolat :) Mindketten sokat változtunk, szerintem pozitív irányba. Felnőttünk, felelősséget tudunk vállalni a tetteinkért. 100%-ra nem mondhatom, hogy mi mindig együtt leszünk, de bízok benne, hogy amennyi mindenen már keresztül mentünk együtt (értem itt pl a vitákat mikor még szülőkkel laktunk, hogy anyósék nem voltak ránk kíváncsiak stb) már nem történhet olyan ami miatt elválunk. Végülis az érdeklődési körünk majdnem ugyanaz, gyerek lassan kirepül (enyhe túlzással) és mi még mindig fiatalok leszünk és élhetünk.
2009. márc. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!