Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy változzon...

Mit csináljak, hogy változzon a kapcsolatuk? Vagy hogy én ebből kimaradjak.

Figyelt kérdés

A szüleim mostanában nagyon rosszul vannak...mármint egymás között. állandóan fújnak egymásra hülyeségek miatt. Anyum rászól apumra pakoljon el, apum vissza szól. s hasonló apróságok. Ezen aztán annyira túrázzák magukat, hogy anyum végén sír, apum puffog végzi a dolgát. Olyan is van napokig nem szólnak egymáshoz...sokszor már az a véleményem azt se tudom miért vannak együtt, megszokás, na meg valahol azért szeretik egymást...de azt se tudom utoljára mikor ölelték meg egymást, mikor csókolóztak egyet, messzebb ne is menjek...vagy hogy mikor volt olyan igazán kedves szavuk, őszinte mosolyuk egymáshoz, mikor töltöttek el együtt felhőtlenül egyetlen napot.


Én nem lakom otthon jelenleg, csak nyáron, egyetem miatt. de folyton hol egyikük, hol másikuk elpanaszolja magát, anyukám legtöbbször sírva. próbálom megérteni őt is, és próbálom apumat is. (sokszor mindkettőjüknek igaza van, szerre) próbálok független maradni és próbálom mondani, hogy a dolgot egymással rendezzék, beszélgessenek, kapcsolódjanak ki, de negatív a képlet efelől. ("vele nem lehet beszélni", "én hiába mondom", "ő csak felcsattan") és hasonló válaszokat kapok...

Úgy érzem sokszor rajtam kérik számon ezt az egészet. Igazából én ebből szeretnék kimaradni, én valahogy nem akarok a vitában állást foglalni...nem tudom mi lesz így tovább, komolyan, egyre rosszabb:(


21-l


2011. jún. 15. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

ennél többet nemigen tehetsz

majd rájönnek ők maguk, hogy tudnak, lehet-e egyáltalán javítani a helyzeten, vagy marad a válás

2011. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szerintem elválni nem fognak, max. megenni egymás idegeit:(
2011. jún. 15. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!