Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ezt ti mire írnátok...

Pasik! Ezt ti mire írnátok egy csajnak, akivel még csak ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete ismerkedek egy tőlem 7 évvel idősebb férfival (ő 29), és az elején megírta, hogy most lett vége egy nagyon hosszú párkapcsolatának és csak szeretőt keres.

Ma pedig elnézést kért, amiért az egyik társkeresőn neki más lány is írogat, mert nem tudja lerázni.

Ezt mire írta?

Ha csak szeretőnek akar engem, akkor minek mentegetőzik?


2011. szept. 6. 16:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, mert egy szeretőt akar, téged. Mással nem akar közben. Most akkor szerető akarsz lenni ?:)
2011. szept. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Aha értem. :)

De hát rohadt messze vagyunk egymástól :)

2011. szept. 6. 16:23
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem akarok a "szeretője" lenni, de hát távol vagyunk egymástól.

Viszont nagyon szeretném, ha közelebb lennénk és ő lenne a párom :)

2011. szept. 6. 16:24
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Mert fél, hogy nem akarsz még szeretőként is a valahanyadik lenni.Te sajnálod, hogy messze laksz? Mit vársz tőle, ha belemész abba, hogy ürítésre használjon?
2011. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem megvan még a felesége.

Aki ilyesmit szeretne, az gyakran próbálja elhitetni a másikkal, hogy ő egy nagyon őszinte becsületes ember, ő bevallja, hogy szerető kell neki, és csakis egy. Így elnyeri a másik bizalmát, aki azt gondolja róla, hogy milyen jó fej, őszinte férfi, nosza, lefekszem vele!

2011. szept. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Kedves haramdik válaszoló!


Ettől félek én is..........

2011. szept. 6. 16:29
 7/21 anonim ***** válasza:

Azért is gondolom, hogy kapcsolatban van, mert(és bár ez messzemenő következtetés) akinek ilyen hosszú párkapcsolata szakadt meg, az nem fog csak úgy szeretőkre vadászni, de ha úgy is lenne, nem állna meg egynél. Inkább utal ez arra, hogy viszonyt kezdene, de egyáltalán nem biztos benne, hogy neked tetszik, vagy belemennél -e ilyesmibe. Egyrészt el akarja nyerni a bizalmad a látszólagos őszinteséggel, másrészt pedig biztosítja, hogy ez ne egy egy alkalmas dolog legyen, hanem kapcsolat a kapcsolat mellett. Persze ebben a kapcsolatban te nem lennél teljes jogú, hanem inkább szabadidős barátnő, akivel kikapcsolódik és persze lefekszik, aztán hazamegy a feleségéhez.

Tényleg messzemenő következtetés, de arra jó ez a módszer, hogy a régi kapcsolat is megmaradjon, és a mit sem sejtő szerető se jöjjön rá, hogy van még más is, mert úgy veszélybe kerülne a dolog titkossága.

2011. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

De skypeoltunk már nagyon sokszor.

Így délután is meg este is, és tök egyedül volt.

Ráadásul beszélt is,így nem hiszem, hogy lenne ott valakije.


Ha pedig csak engem akar szeretőnek, akkor sem értem, hogy miért csak engem?!?

Biztos közelebb is vannak jobb nők, mi elég messze vagyunk egymástól....

Ráadásul mindig kérdezem, hogy nem zavarja az alakom.

2011. szept. 6. 16:41
 9/21 anonim ***** válasza:
Most azt akarod hallani tőlünk, hogy biztos többet akar, mint szeretőt, ha mentegetőzik? Nekem baromira úgy tűnik, hogy megpróbálod ezt az illúziót elhitetni magaddal és így belemenni valamibe a palival... Ne légy ostoba! Ő épp az a fajta, aki kerek-perec megmondja, hogy szeretőt akar. Valaki nem mondja, csak így tesz... De ő sem jobb eset, mármint olyannak, aki nem szexkapcsolatot keres. Ha azt hiszed, mégis komolyan gondol bármit is, csalódni fogsz, kíméld meg magad ettől!
2011. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Messziről jött ember azt mond, amit akar... Mert te néha látod őt skypeon, vagy beszélsz vele, nem jelenti azt, hogy attól nem lehet senkije, vagy még további női... Az is lehet, hogy eleve csak szórakozik veled, nem is gondolkodik ilyen távoli szeretőben...
2011. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!