Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak tudat alatt milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tudat alatt milyen lányt választanak maguknak?

Figyelt kérdés
pl. aki szép, egészségesnek néz ki, ezért a férfi látja benne a faj fenntartását :D ez hülyén hangzik de igaz mert több helyen hallottam. :)) mik vannak még? a válaszokat köszi előre is
2011. márc. 24. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mezteleneket nagy mellekkel
2011. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Aki genetikailag megfelelő. Magyarul a kémia dönt, zömmel a szagok és a látvány.
2011. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

- aki alacsonyabb nála

- aki elmosolyodik, ha meglát egy kisbabát

- akinek "tenyérbemászó" a melle

- akinek kellemes az illata

- akinek pirospozsgás a talpa

2011. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mivel a tudat alattimat nem tudom befolyásolni ezért passzolom a kérdést egyébként olyat aki után ösztönösen megfordulunk
2011. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem ösztönök alapján választok párt. Én ember vagyok. Persze, dobban egyet a szívem mikor meglátok egy szép, szexi kisugárzású lányt, de ettől még nem gondolom, hogy a párom lehetne.
2011. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálam is a szag és a látvány a fontos.

A látványra értem a csípő szélességét, a mellek méretét, a láb formáját és az arcokat.

De ezekből kb. 2 másodperc alatt meg tudom állapítani, hogy megfelelő utódokat tudnánk e létrehozni :)

2011. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tudat alatt mindig az elérhetetlent. Aztán ha elérték és szeretik, akkor őt.
2011. márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amit a tudatalattink súg nekünk...
2011. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a férfiak általában a vonzalomra mennek rá, ez az ösztön dolog a nőknél jellemző. egy férfi beleszerethet egy csóró lányba is, fordítva már kevésbé jellemző. a nők az ösztönlények.
2011. márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy 1 éjszakára, pár alkalmas kalandra, vagy tartós kapcsolatra. Elöbbi, nagy mell, buta, vihogós csak szex-re jó. Utóbbi, csinos, de értelmes, humoros, felelősségteljes.
2011. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!