Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak azért nem választana...

A férfiak azért nem választanak maguknál lényegesen szebb nőt, mert semmiben sem szeretik ha a nő felülmúlja őket?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam ezen, mert látom a páromon is, mekkora hatással van rá egy-egy gyönyörű nő, és mégis azt hajtogatja, hogy neki nem kéne olyan szép. És arra gondoltam, itt nem pusztán arról van szó, hogy mindenkitől félteni kéne egy olyan szépet, hanem arról is, hogy egy férfi minden téren nyeregben akarja érezni magát a nővel szemben. Okosabb, erősebb, gazdagabb, sikeresebb és szebb akar lenni. Én legalábbis azt látom, ha ezek bármelyike fordítva van, az súlyos önértékelési zavart okoz a férfinek.

Férfiak, jól látom én ezt???


2011. jún. 25. 19:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

21:18-asnak: lassan 4 éve együtt vagyok vele, de még nem hallottam kiabálni. Ezért gondolom, hogy nincsenek szélsőséges érzései. És nem hinném, hogy elfojtja, mert én azt tapasztalom, hogy az elfojtott érzések minimum 2 év után robbannak, a nagyon szélsőséges erős elfojtott érzések pedig még egy évet se bírnak robbanás nélkül. Tehát ha benne lenne düh, vagy hasonló, akkor már robbant volna. De mivel nem, ezért tényleg azt gondolom, hogy ő nem érez igazi dühöt, haragot, olyat ami miatt más olykor-olykor ordít. Láttam már idegesnek, nyugtalannak, de sose volt ez túlzott mértékű. Még sose vesztette el a fejét.

Ebből jutottam arra a következtetésre, hogy ő lángoló szerelmet se tud érezni. Pl. azt mondta, hogy ő soha egy lány miatt se érezte azt és nem is fogja azt érezni, hogy öngyilkos lenne miatta. Pedig ezen az érzésen azért elég sokan átmentünk tinédzserkorunkban. De ő már 30 éves és sose érezte ezt. Van benne egy nagy kiegyensúlyozottság, ami nem függ mástól, se tőlem, se egy bombanőtől.

2011. jún. 25. 23:49
 12/13 anonim ***** válasza:

23:49

Hű, ez aztán nemsemmi egy logika! Ha nem akarta még megölni magát, és nem egy tomboló elmebeteg, akkor már nem is feltételezhető róla, hogy képes nagy érzelmekre?!

2011. jún. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hm. a férfiaknak státuszszimbólum, ha jó nővel vannak. egy fontos dolog van: a nő ne legyen náluk okosabb. na, az tudja letörni az önbizalmukat.


gondolkodj már egy kicsit logikusan: nem az a menő, ha fullos buxával az oldalukon feszítenek? pláne ha az adott pasi ronda. villoghat a haveroknak, h milyen tuti csajt szedett össze.

2011. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!