Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiak, akik szeretőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik szeretőt, szerelmet választanak, házas, gyerek van. Miért nem választjátok a szerelmet?

Figyelt kérdés
Miért választják a férfiak a családot, ha szerelmesek másba? Miért tarják hazugságban a családot? Miért nevelik a gyermeküket hazugságba, hamisságba? Miért nem vállalják magatokat? Mitől féltek? Vagy egyszerűen mit szól a család, meg a társadalom és hogy bonyolult elválni, meg az anyagi helyzet? Szeretném megérteni!
2010. jún. 21. 05:57
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
70%
Mert a férfi is önfeláldozó, nem csak a nő! Amíg nincs gyerek, nem is nagyon szoktak együtt maradni a megbotló párok, sőt, általában meg is szakítanak minden kapcsolatot egymással! De ha van gyerek az más! A férfi a családfenntartó, benne van az ösztöneiben, hogy neki kell eltartani a családot, vigyázni rájuk, óvni, segíteni őket! Egyszer olvastam egy statisztikát, hogy a férfiak mennyivel nagyobb számban lépnek vissza a válástól az utolsó pillanatban, mint a nők! Nem tudják elképzelni, mi lesz a gyerekekkel őnélkülük, ki fogja pótolni az apai segítséget, és az apai szigort! Ezért inkább feláldozzák a boldogságukat a gyerekeikért! És nekem elhiheted, én is benne vagyok!
2010. jún. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a felvázolt helyzet a normális. Egy felelősségteljes férfi sose fog egy másik nőt választani a gyereke helyett. Hidd el. Aki meg választ azzal te se mennél sokra. Mindig az járhatna a fejedben, hogy na vajon helyetted és az esetleg megszületett gyerek helyett mikor választ egy másikat. Mert ugye egyszer már megtette, téged se becsülne többre.
2010. jún. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
86%

Hát azt szokták mondani, hogy a férfiak a házaságkötés után kezdik általában megcsalni a feleségüket. Mivel a házassági köteléket megkapva, teljesen biztonságban érzik magukat. Tudják, hogy van egy feleségük aki főz, mos, gyereket szül nekik, aztán meg van mindig ahova hazatérjenek. Szóval a biztonságot mihelyt megtalálják, akkor kezdenek más nők után is nézni..Szóval miért hagyjon ott egy biztos hátteret egy bizonytalanért.

Persze vannak kivételek is.

2010. jún. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
75%
Aki igazán szerelmes, az a szerelmet választja. Evidens, hogy nem alázom meg azzal, hogy mással is kavarok, meg hazudozok.
2010. jún. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az a férfi, aki azzal hitegeti a szeretőjét, hogy elválik, és nem teszi meg... Hát egyértelmű, hogy teljesen madárnak nézi a szeretőt, aki csak arra kell. Meg kéne érteni, a család, még egy szemét pasinak is sokkal fontosabb, mint a szeretője. Abból még lehet ezer.
2010. jún. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem egyszerű. Ha van gyerek is, akkor őt szinte 100%, hogy elveszíti az apa, ha elválik. Ilyenkor ugyanis a nők 90%-a az apa ellen neveli a gyereket és a láthatást is korlátozza mindenféle mondvacsinált indokkal (pl. beteg a gyerek, holott semmi baja). Ergó a férfinek választani kell a gyermekei és az új szerelem között. Így viszont teljesen logikus, hogy a feleségével marad.
2010. jún. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


Azért választják, mert kényelmesek.

Otthon megkapják a főtt kaját,tiszta ruhát, beszélgetést, fenntarthatják a család látszatát- a szeretőtől meg testi kapcsolatot (még testi szerelemnek se hívnám), szexet kap.

Az a férfi , melyik szeretőt tart és közben azzal jön, hogy "nem tud/mer/lehet válni" az bezony vetít. Jelentése: jó vagy nekem alkalmakra, de nem szeretlek.

Nem kell túlmisztifikálni, hogy sajnálja a családját, meg a gyerekeit...az ember önző- és aki már megcsalja a feleségét az eleve önző, ergo van annyira önző hogy elhagyja a családját. De nem fogja. Ez a szeretők "keresztje".

2010. jún. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
61%

Amikor én 18 éves voltam, akkor miattam elhagyta a feleségét a párom, akivel 10 évig volt együtt, de gyerekük nem volt.

Én nagyon szerettem, de egy szóval se mondtam neki, hogy váljon el, csak reméltem. Ő a szerelmünket választotta, bár nagyon nehezen, mert mikor kérdeztem, hogy ő mit választana: a boldog, de bizonytalan kapcsolatot, vagy a boldogtalan, de biztosat. Ő a második felé hajlott, mert nem igazán bízott benne, hogy egy 12 évvel fiatalabb lány vele fog maradni. Aztán elvált, de inkább ne tette volna, mert aztán derült fény az igazi énjére. 3,5 évig végülis együtt voltunk, de képtelen voltam mellette maradni a személyisége miatt.

Abban biztos vagyok, hogy ha lett volna gyereke, akkor nem válik el, főleg, hogy én akkor szóba se álltam volna vele.

És azt is mondta, hogyha annó lett volna templomi esküvője, akkor se lehetnék együtt, mert amit Isten egybeköt...

2010. jún. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
71%

Még annyit írnék hozzá férfiak védelmében, hogy igenis vannak olyanok, akik a házasságkötéssel komoly ígéretet tesznek és tartják is magukat hozzá.Nem egy ilyent ismerek, 20-30-40 éves jól müködő kapcsolatokat. Persze ehhez kell a feleség is. De ha valakit szeretnek, és otthon is várja a családja, a finom ölelés, akkor teli hassal nem fog nekiugorni egy kajával körberakott asztalnak.

Mondjuk az sem egész szabályos, hogy a szerető titulust fel akarjuk emelni. Miért hagyná ott a családját? Mert kétfelé játszik? Várja meg a t. szerető, míg válik aztán tervezzen vele. Addig akárhogy is nézzük, őt se veszik komolyan.

2010. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
85%

Baráti körben akiknek szeretőjük van a gyerek miatt nem válnak. A házasságuk vagy teljesen megromlott, vagy egyszerűen csak elmúlt a szerelem és elhidegültek egymástól. Vagy félnek, hogy a feleségük ellenük neveli a gyereket, vagy csak egy családban akarják felnevelni őket. És a többségnél a feleség tud a dologról. Otthon béke van, nem bújkálnak, de mindketten élik a maguk életét és közösen nevelik a gyereket.

Természetesen van olyan is aki titokban csinálja, de a tapasztalatom szerint nem ez a többség.

2010. jún. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!