Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élnél együtt olyannal akivel...

Élnél együtt olyannal akivel nagyon szeretitek egymást, bármit megtenne érted, mindent megad amire vágysz de a gyerekedet zsigerből nem tudja elfogadni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 21:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%

És hol a gyereked apja?


Meghalt? Mert ez esetben megpróbálhatná átgondolni a jelölted a dolgot...


Ha pedig él, de elváltatok, akkor sejthető és teljesen érthető, ha nem fogadja el a gyerekedet.

Nem a gyereket nem fogadja el, hanem a hozzáállásodat az élethez. Könnyen lehet, hogy inkább egy felelősségteljesebb nőt keres, akivel lehet saját gyereke és nem más férfi gyerekét akarja nevelni, vagy elnézegetni, hogy csereberélitek a gyereket 1-2 hetente a gyerek apjával.


Vannak sorrendek az életben... "A gyerek az első" felfogás nem a legjobb... Gyereket egyedül nem tudsz csinálni. Tehát első a pár. És második a gyerek. A gyereknek azáltal lesz jó, ha családja van, vagyis anya+apa. Apáról előre kell gondoskodni, nem utólag.


Hagyd szerintem ezt a férfit, inkább keressen magának egy tiszta nőt!

2011. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Él. Külföldön. Évek óta nem láttuk.
2011. jún. 25. 22:09
 13/20 anonim ***** válasza:
58%

Akkor valóban nem csodálom, hogy ez az ember aggódik.


Mért nem láttátok?

Mért akartál tőle gyereket?

Stb..?

2011. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem hülyeség élből nemmel válaszolni, mert lehet, hogy csak a dac miatt olyan a gyerek, és nehogy már, mert neki úgy van kedve, szétválassza a szülőt az új partnerétől.

Egy esélyt mindenki érdemel.

Na, ezért nő sok gyerek a szülő fejére, mert minden a kedve szerint lesz.

2011. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Egyébként kamasz gyerekről van szó, aki nemsokára "kirepül"
2011. jún. 25. 22:24
 16/20 anonim ***** válasza:
75%

22:23-as vagyok.

FÉLREOLVASTAM! Bocsánat.... (úgy olvastam a gyereked nem tudja zsigerből elfogadni)

Úgy viszont nem hiszem, hogy menne, bár még nincs gyerekem.

2011. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem mondanám rossznak a kapcsolatukat,inkább olyan "semmilyennek"
2011. jún. 25. 22:32
 18/20 anonim ***** válasza:
74%

Nem! A gyermekem az első, aki Őt nem tudja elfogadni, az nekem sem kell. Egy szülőnek mindig a gyermeke érdekeit kell nézni. Az, hogy anyagilag jobb életet tud biztosítani nem elég. Az is kell, hogy lelkileg biztonságot nyújtson, és mindenki boldog legyen a családban.


(A véleményem persze arra nem vonatkozik amikor a gyerek tudatosan elüldöz mindenkit a szülő mellől. Az elvált szülőnek is jár természetesen a boldogság. Tehát természetesen a gyerek az első, és a legfontosabb, de azért arra figyelni kell, hogy a szülő se áldozza fel magát.)

2011. jún. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
55%

Nem, ha a gyereket nem fogadja el, engem sem fogad el, hisz gondolom már az elején tudta, hogy egy gyerek is jár veled. Olyan életet tud biztosítani, amit te sosem-gondolom ezt anyagilag érted,de szerinted az a kamasz nem érzi, hogy nem fogadja őt el?

Próbáljatok meg beszélni róla, hogy miért, hátha tudtok rajta közösen változtatni!

2011. jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
55%
Soha egyértelműen minden normálisan gondolkozó szülőnek a gyermeke az első és nem marad olyannal aki nem tudja elfogadni őket.
2011. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!