Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Miért jó elmászkálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Miért jó elmászkálni bulizgatni és közben megcsalni a barátotokat? Nem azért vagytok azzal a sráccal együtt akivel éppen együtt vagytok mert szeretitek és azt akarjátok hogyvele legyetek?

Figyelt kérdés

lehet ostoba kérdés de érdekel a válaszotok.

az én barátőm nem csalt még meg....

de az összes spanomat megcsalta a barátnője... és egyik se tudja a választ hogy miért... de így névtelenül adhatnátok válaszokat :DDDD


2011. júl. 23. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nincs jobb dolgod mint hülye általánosító kérdéseket feltenni? Pl. a könyvtárba menni egy helyesírási szótárért..
2011. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ez az oldal ezért van.... -.-

és ha te ekkora idióta vagy akkor nem tudok veled mit kezdeni... menj te könyvtárba kis hülyegyerek...

ha oltogatni akarsz valakit akkor oltogasd anyádat hogy hogy tudott ekkora barmot a világra hozni.... na csá.

2011. júl. 23. 14:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csaltam meg a barátom, bulikba is csak együtt megyünk.

Van egy barátnőm aki viszont tényleg minden hétvégén csalta a bulikban a barátját, de ők csak a gyerek miatt voltak már együtt és utálták egymást, azóta szét is mentek.

A tizenéves kis buliribancoknak meg gondolom kell vki akivel hétköznapokon is el lehet lenni, ott van mellettük, lehet villogni, h van barátom de még lehetne ezer...

2011. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 DakotaDamon ***** válasza:
100%
Mert a fiúk is ezt csinálják? Nem tudom. Amúgy nem általános.
2011. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
és a pasik miért járkálnak el bulizni és miért csalják meg a baratnoiket???
2011. júl. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azt nem tudom hogy a palik miért csalják meg a barátnőiket... de ha valaki boldog a párjával akkor nem hiszem hogy a buli elengedhetetlen :D
2011. júl. 23. 14:18
 7/10 anonim ***** válasza:
jól tették fel az előttem lévők a kérdést...miért megy el olyan legtöbb pasi haverokkal bulizni és hiteti el a lánnyal hogy bejön neki ha van barátnője?jah és amugy nem minden lány egyforma....mindenki magából indul ki....
2011. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

jaaaj nem nem mindenki magából indul ki. én még sosem csaltam meg senkit. és jártam el bulizni a haverokkal, piáltunk is és mégis megtudtam állni hogy olyat csináljak amit megbánnék.

a kérdésre a válasz pedig az hogy azért járunk el bulizni hogy nosztalgiázzunk a csajok nélkül. mert úgy az igazi. de aki itegeti a csajokat és van barátnőjük azok csak kis szarcsimbókok alapból nem érettek egy normális kapcsolatra

2011. júl. 23. 14:24
 9/10 anonim ***** válasza:
de nem mindenki csalja meg a párját.. mentem én is a baratom nelkul és nem volt semmi :)
2011. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

tudom hogy nem mindenki :)

csak úgy általánosságában 14től olyan 20-25éves korig.

van rengeteg kívétel :D de akik nem tartozank a kivételbe azokhoz szól a kérdés. de még egy ilyen se válaszolt :D

2011. júl. 23. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!