Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-as korosztály ti tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as korosztály ti tudtok úgy együtt lenni valakivel, hogy közben még az előző személyt nagyon szeretitek?

Figyelt kérdés
Ha igen ezt hosszútávon hogy tudjátok kezelni?(sajnos részemről voltak csak igazán érzelmek,fél év után visszament az ex pasihoz)
2011. okt. 30. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen nőket úgy hívjuk hogy R.I.B.A.N.C.
2011. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
30 közeli lány vagyok. Pár hónapja szakított velem a barátom távkapcsolat miatt. Ettől függetlenül szerintem ő is szeret, és én is őt, és szinte ugyanúgy tartjuk a kapcsolatot neten, mint azelőtt. Viszont olyan egyértelműen kijelentette, hogy vége, meg majd találok valakit, aki boldoggá tesz, hogy kerestem mást. Próbálkoztunk egy darabig, de nem gyúltam lángra, csak könnyebb volt elviselni a kudarcot, és közben tovább reménykedtem, és tartottam a kapcsolatot ez előzővel. Én hamarabb, 1 hónap után rájöttem, hogy nekem ez mégis olyan, mintha megcsalnám az exem, és szerelmes sem lettem, szóval szakítottam az újjal. Most azt hiszem inkább egyedül maradok, és kivárom amíg eljön az időnk a régivel. Lehet, hogy hülyeség, de ez inkább a körülmények miatt alakult így
2011. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Miért ilyen nehéz az élet???

Én most már nagyjából 2 hónapja szakítottam, 3 éves kapcsolat volt, mi is napi szinten tartjuk azóta is a kapcsolatot, és rendszeresen találkozgatunk is, legtöbbször beszélgetünk és sétálunk egyet, néha elkísérjük egymást vásárolni ha olyan...

Viszont nálunk már 2x volt szex azóta, amire ő azt mondta azért történhet meg mert nem zárt még le...viszont ha olyan a helyzet, mindig előjön ez a része a dolognak...

(közös barátnőnknek meg azt mondta csak azért találkozgat velem mert nekem szeretné megkönnyíteni), szerintem (annyira csak megismertem ennyi idő alatt) nem csak ez van benne, ám mikor szakítottunk határozottan kijelentette mint kapcsolat nem működne (szerintem, meg igen,de már nem akart idomulni és az "új" elveivel ellentmondásba kerülni önmaga előtt).


És itt jön a képbe az új srác, akivel 1 hónapja ismerjük egymást, vele is napi szinten tartom a kapcsolatot, találkozgatunk kb. hetente 2x, de vele még egy csókot sem tudok elképzelni :(

Nem érzek iránta barátságon kívül semmit. És hogy vágjak így bele az új kapcsolatba?

Nektek ment a szex érzelmek nélkül???

2011. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!