Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit néztek meg 1 lányban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit néztek meg 1 lányban? Inkább a sovány vagy a kövér lányokat szeretitek? Na és kikel jobb együtt lenni a szüz lányokkal vagy a nem szüzekkel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 2ő közt az ideális, ne legyen se sovány se kövér, nálam a lány külseje kelti fel a vágyat és a szeméyisége fog meg, és igazából mind1 hogy szűz vagy nem, a lényeg hogy ne legyen roncsoltra k*rva :D
2011. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ?NÉV? ***** válasza:
Hát amit megnéznek, . sorban maga az arc aztán mell segg, ink soványabb de nem túlzottan szal nem ilyen csontkollekció
2011. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább legyen sovány, de nem úgy, h zörögnek a csontjai. :)
2011. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Se sovány, se kövér. Mondjuk az én ideálom a mai divat szerint kövérnek számít. De amúgy nem ez a legfontosabb, hanem h belül milyen. Ha belsőre megfelel, lehet 35 v 100 kg is.
2011. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Kövér csaj senkinek sem kell.

Amúgy a testsúlya legyen arányos a magasságával. Az ilyen anorexiás deszkák nemhogy nem vonzóak, de egyenesen taszítóak.

2011. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző, ez nem egészen így van. Jó pár kövér csajt láttam már pasival.
2011. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Először az arcát nézem meg, Én is utálom a csontkollekciókat, akik ráadásul mindig fogyóznak.

Ha tetszik egy lány, akkor mindig megnézem a kezét. Ha nem szép, vagy kifejezetten csúnya, akkor nagyon meg kell fognia a belsőjének, hogy azt el tudjam nézni :)

2011. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
05-29 12:23 nincs igazad. Én például kifejetten a 90 kiló fölötti, nagymellű nőket kedvelem (pedig rajtam aztán semmi túlsúly nincs)
2011. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gr. Shadow ***** válasza:

Hogy konkrét legyek egy tízes skálán ahol 1 az anorexiás és 10 a Tank Aranka. valahol 4 és 7 között van az az ideális.

A szüzesség meg csak egy állapot nem érdem tehát nem számít.

De ha már így kell választani, akkor inkább nem szűzzel próbálkozok. Mert ő már talán el tudja dönteni hogy mit akar és nem időhöz próbálja kötni hogy mit mikor csináljon hanem kedve/vágya szerint cselekszik.

2011. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a mosolyát nézem meg először, egy szép mosoly mindig le tud venni a lábamról.


Mivel vékony srác vagyok ezért a vékony lányok is tetszenek nem érezném jól magam, ha sokkal nagyobb lenne mint én, sőt az alacsonyabb lányok is jobban tetszenek a magasaknál, mert általában aranyosabbak és pörgősebbek :)


Hogy szűz lánnyal milyen azt a lehetőséget meg elszúrtam, hogy megtudhassam, mert nyár végén volt aztán meg suli miatt több mint 200km-re kerültünk egymástól és nem voltam biztos benne, hogy az úgy működhet.

Nem akartam megbántani a lányt, hogy lefekszem vele aztán meg nem tudok vele maradni. Suli alatt meg összejött egy sráccal aki meg is fektette, szóval így jártam.

2011. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!