Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik jobb? Ha tudsz meglepet...

Melyik jobb? Ha tudsz meglepetést okozni a párodnak, vagy ha teljesen ismer már?

Figyelt kérdés

Mi igencsak összecsiszolódott pár vagyunk, egymás gondolatát is kitaláljuk már. Tudjuk mit fog csinálni a másik ha épp összeszólalkoztunk, tudjuk hogyan reagál egyes helyzetekre, tudunk mindent a másikról. DE sok embertől hallottam, hogy az a jó kapcsolat, ahol nem teljesen kiszámítható a másik fél, hanem mindig van benne egy kis titok-faktor, és lassanként újabb és újabb kellemes titkokra derül fény, ami fenntartja az érdeklődést, és érdekesebbé teszi a kapcsolatot.

Szerintetek melyik a jobb?


2011. jún. 25. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,hogy ne laposodjon el egy kapcsolat kellenek a meglepetések.:)
2011. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Nem lehet egyértelműen eldönteni,hogy a titokzatos ember tud-e tartalmasabb,hosszan tartó kapcsolatot létrehozni,vagy a nagyon kiszámítható ember.Mindenhez nyilván két ember kell,egyik kapcsolat sem egyforma.Ahol ismerik egymást az emberek,ott nagyrészt nyugodtság van,nagyobb empatikusság.

Ahol titokzatosság van,ott van rejtély,izgalmas dolgok,de..nem lehet annyira megbízni a másik félben.

2011. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Aki ezt mondja Neked, egész biztos már a sokadik kapcsolatában él. Ritka kivételel ha nem.
2011. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem még mindig tudja produkálni magát a párom. Igaz én jobban ismerem őt, mint ő saját magát:D

De nem laposodik el a kapcsolatunk, mivel nála viccesebb és "bolondabb" embert nem nagyon ismerek...

2011. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Valami gond van egy kapcsolatban, ha évekig tartó együttélés után is vannak titkok.

Szerintem valamit félreértettél, nem titkokra kell, hogy fény derüljön, hanem néha meg kell lepni a másikat, ami lehet egy kis nem várt ajándék, egy finom gyertyafényes vacsora vagy valami vad dolog az ágyban :)

Az ilyen kapcsolat nem laposodik el.

2011. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 napietus ***** válasza:

szerintem nem kell mindent tudnunk egymásról, és nem is lehetséges. még az anyám sem tud rólam mindent, aki megszült és felnevelt...én sem akarok mindent tudni a férjemről. ami releváns, azt tudjuk egymásról, a többi nem izgat.


29/N

2011. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó érzés összecsiszolódni, ismerni egymást - de nekünk ez már egy év után megvolt. Ez nem jelenti azt, hogy ne éreznénk együtt jól magunkat, sőt! Én alapból nem tudnám a páromat megunni, de apró meglepetések még így is jöhetnek. De nem tudom, engem az érdekel, hogy minél több időt töltsek vele, így, ahogy van, és nem az, hogy a változatosságot hajszoljam akár partnerváltogatással, akár azzal hogy tőle várjam a sziporkázó újdonságokat.
2011. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

vannak titkaim a párom előtt, és neki is, az tuti.


de azt tudom, h milyen helyzetre hogyan reagál. az elején volt ebből sok probléma, mert nem értette a viselkedésemet és úgy érezte, h nem szeretem. aztán idővel feltártam előtte magamat, és azóta megértőbb.


tudom róla, h sértődős, de nem fogok mindig finomkodni, h ne bántsam meg. edződjön :)

2011. jún. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!