Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám folyton belekajál...

Anyám folyton belekajál kanállal a befőttesüvegbe, lekvárba, konzervbe, stb. ahelyett, hogy kiszedné magának. Egy tányérra. Nagyon undorodom ettől, és hiába magyarázom neki. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez már odáig fajul, hogy a fóliás csomagolású sajtkrémet is bekapja, lenyalja... tudja, hogy utálom, és amikor meglátja hogy ott jövök, mintha a keyérre kenné, de ha elfordulok... szóval hülyének néz. :(

Ha normálisan vagy kevésbé normálisan mondom neki, akkor megsértődik, és elvonul, nem hallgat meg. Már ott tartok, hogy egy kajából sem eszek, amiből ő, mert tudom, hogy úgyis ezt csinálja, ha nem látom. Persze veszek magamnak kaját, de olykor szerintem abba is belenyammog. :(

Az a legnagyobb gondom, hogy nem ad se magára se a isztaság(á)ra. :(


2011. jún. 26. 11:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek. Attól, hogy egy rokon, meg attól, hogy egy édesanya ( aki megszülte, mert ugye ilyenkor azért megy a fika, mert akkor jó volt? :P de ehhez semmi köze az egésznek, szóval...) az qurvára nem zavarja ám a bacikat és a vírusokat, ugyanúgy megfertőzi az embert, attól, hogy egy felnőtt, egy szülő törli le az asztalt, utána azzal mosogat, attól még ha felvesz bacilust az asztalról és rámegy a tányérra, még ugyanúgy fertőz. :P Nemtudom mit kell ilyen gyereksovinisztaként kezelni a dolgot. Igenis nem szép dolog a fakanál, a kanál lenyalása, stb. Az, meg ha azzal akartok jönni, hogy megette a kaját ha meghagyta kiskorában, meg amikor leesett a cumi bekapják és úgy vissza a szájba, hogy ő sem finnyáskodott, az más dolog. Nem bírkák vagyunk, hogy azt csináljuk amit a másik. :P Ez a véleményem. Egye meg más a másik nyálát, én biztos nem. :P
2011. júl. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Na a földre eső cumi egy másik kérdés! Tényleg nagyon gyakori, hogy a szülő lenyalja és ezzel meg is volt a "vegytisztítás", "sterilizálás", pedig ez a szokás szintén nagyon egészségtelen. Afelnőtt ember szája az egyik legmocskosabb szerve (nem csak a szavak miatt), és egy kisbaba baromira nincs erre felkészülve, hogy telibe kapja.


Nem felejtem el azt sem, hogy van ám csók is, itt is mennek ám ezerrel a baci, vírus, stb. cserék. Csak megnézném, hogy egy ápolatlan valakivel ki a fennek lenne gusztusa...


A továbbiakban viszont tényleg szeretnék a probléma megoldására koncentrálni, erre válaszoljatok, ne másra! köszi. :)

2011. júl. 16. 08:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!