Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Mit tegyek? Már nem...

S. O. S. Mit tegyek? Már nem értem, nem bírom. (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Van egy srác, annó jártunk, most nemrég újra jóban lettünk, szoktunk beszélgetni facen, telón. Olyat mondott nekem utoljára, hogy folyton rám gondol, nem tudja miért van ez így. Ezt szerdán mondta, azóta nem beszéltünk. De ez a helyzet engem így nagyon zavar, szeretném ha pontot tennénk a dolgok végére, vagy mondja meg mit érez, vagy legyünk csak simán haverok napi kapcsolatban. Szerintetek ezt megírhatom neki smsben, hogy ezt akarom vele megbeszélni? Mit tegyek? Csak pontot akarok tenni a végére, mást nem. Hozzáteszem barátnője van, ezért parázok neki írni.
2011. jún. 26. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
na igen. ez a bizonytalanság elég rossz, hogy nem tudod most mégis mi van. szerintem is beszéld meg vele a dolgot, hogy mit akar tőled.
2011. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Egy ex-el nagyon nehez igaz baratsagot fenn tartani.
2011. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 skarma ***** válasza:
Barátnője van?? Inkább azt kérdezd, kinek hazudik
2011. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De írjak neki smst, vagy üres smst, vagy visszahívósat, vagy mit tegyek? Találkozni nem tudok vele.
2011. jún. 26. 15:35
 5/7 skarma ***** válasza:
Előbb tisztázd magaddal, te mit szeretnél. Aztán hívd fel...
2011. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
*Csak pontot akarok tenni a végére, mást nem. Küldjek neki egy smst hogy mikor tudnánk beszélni, mert fontos lenne, az úgy jó?
2011. jún. 26. 16:48
 7/7 anonim válasza:
Szerintem csak annyit írj neki, hogy szeretnél vele beszélni és jó lenne személyesen. És majd ha találkoztok kérdezd meg tőle, hogy hogy gondolta azt, amit mondott, mit szeretne tőled.
2011. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!