Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális vagyok, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok, ha nem kellek azoknak a nőknek, akik nekem igen, viszont van egy lányka, aki megőrül értem, nincs is vele komolyabb baj, bírom, elvagyok vele, de mégsem kell? 25F

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 11:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen te is szereted, ha egy lányért küzdened kell és nem pedig tálcán kínálja fel magát. Ez teljesen természetes. Tudod szokás mondani, hogy: " Legfinomabb a tiltott gyümölcs. "
2011. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 BlackSword ***** válasza:
100%

Ezzel szerintem sokan vannak így... Aki neked kellene, annak nem kellesz, akinek Te kellenél, az neked nem kell...

És még mondják, hogy szép az élet...

2011. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De így egyedül fogok meghalni...
2011. aug. 20. 11:33
 4/16 anonim ***** válasza:
Dehogy fogsz egyedül meghalni! Ne beszélj butaságokat. Én 18 éves vagyok és még sosem voltam szerelmes, és nem is nagyon tudok. Ha együtt vagyok valakivel, imádom mint ember, de szerelmet nem érzek, ezért mindenkivel szakítok. Én is félhetnék, hogy egyedül fogok meghalni de felesleges! Még nem jött el az igazi. Ennyi. Majd el fog. Annál nem fog érdekelni, hogy küzdened kell-e érte ne aggüdj. Sok sikert !
2011. aug. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen az a lány is pont ezt mondhataja: 'annak nem kellek, aki nekem igen.'

Mindenki van ezzel így. Egyszer úgyis megtalálod a párod, nem fogsz egyedül meghalni.

2011. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De ez így megy évek óta. A szüzességemet is későn, 24 évesen vesztettem el, de azzal a lánnyal is szakítottam, mert túlságosan szeretett, más meg mindig kidobott pár hónap után.
2011. aug. 20. 11:39
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
hogy te mekkora 1 madár vagy.
2011. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

De valaki nekem egyszer azt mondta, hogy nem szabad így bánni emberekkel, és értékelni kell a szeretetet, és nem szabad olyan szekér után futni, ami nem vesz fel, és esélyt kell adni azoknak, akik valóban szeretnek.


Ebben is van valami.

2011. aug. 20. 11:51
 9/16 A kérdező kommentje:

11:50-es!


Miért is?

2011. aug. 20. 11:52
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Add lejjebb az igényeidet, mert a legszebb lányoknak csak az igazán jóképű és egyben gazdag srácok kellenek!
2011. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!