Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, akivel még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel még szinte nem is beszéltem, ez alatt azt értem hogy max olyan 2 szót. Viszont folyton rá gondolok, és látni akarom, egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből. Akkor ez most szerelem? Lehetséges ez így, hogy nem is ismerem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 14:25
 1/10 A kérdező kommentje:
ja azt még kifelejtettem, hogy elég sokat veszem észre hogy néz, nem csak én hanem egy barátnőm is. de eléggé bizonytalan vagyok, mint szinte minden téren. :S
2010. márc. 29. 14:40
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges,amúgy ,hogy néz ki a fiú?
2010. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hát nem az a tipikus "raj csávó"

szőke, és hát nemtudom olyan aranyos alakja van XD

2010. márc. 29. 14:49
 4/10 anonim ***** válasza:
a szőke alatt a hajszín-t érted ?
2010. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen
2010. márc. 29. 15:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem szerelem,csak erős vonzódás.

Próbáld meg megismerni.

Hajrá ;)

2010. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hol és milyen gyakran látod?
2010. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hát elképzelhető, hogy erős vonzódás.

utolsó válaszoló, miért kérdezed? :D amúgy a suliban szoktam látni.

2010. márc. 30. 14:36
 9/10 A kérdező kommentje:
bocsi, csak szeretek óvatos lenni
2010. márc. 30. 14:40
 10/10 A kérdező kommentje:

változó hogy naponta hányszor, de eleve nem vagyok egy túlzottan magabiztos lány tehát nem vagyok biztos benne hogy bejövök neki, de sokszor vettem észre hogy néz, meg egy barátom is, pl. mikor megyünk valahova néhányan akkor csak rám nézett

de nem szeretek ezen sokat agyalni, mert csak elbizonytalanodok

2010. márc. 30. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!