Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki házasságban...

Van itt olyan, aki házasságban él, de nincs a párjával szexuális kapcsolata?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogyan működhet egy ilyen házasság.
2011. jún. 27. 09:21
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
61%

Mármint szexuális?


Amúgy van ilyen, csak nyilván szeretőt tart egyik-másik fél, ha nem is állandót, de néha biztosan kirúgnak a hámból. Most lehet lepontozni.


Amúgy meg az ilyen házasságok általában még azért nem szűntek meg, mert a "gyerek". Ami sosem magyarázat, de mindegy.


Szóval igen, van ilyen, csak már nem nagyon lehet házasságnak nevezni, hanem inkább együttélésnek.

2011. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:

hagyjátok már, elég hogy egy ember leírta, hogy hogyan kell, már tudja :D


amúgy sztem nem működhet egy ilyen kapcsolat, egy idő után nem tisztelik egymást, nem lesz meg a vonzerő. esetleg neked ilyen?

2011. jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:

hogy itt vannae-e, nem tudom, de vannak akik úgynevezett: szűzházasságban élnek - vagyis nagy szeretetben, együttérzésben de kexmentesen. Csak a utódnemzésre van számukra. Ilyenek pl. a Krisna-tudat csoport -akik nálunk is vannak. Itt olvashatsz róluk. A létszemléletük szerint a nemi élet még jobban beleköti a tudatot a testbe- és ez egyfajta rabság.

[link]

2011. jún. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Félregépeltem...:S
2011. jún. 27. 09:34
 5/55 anonim ***** válasza:

Nem mukodik.Mi 8honapig eltunk igy,ugy tekintettem ra mint lakotarsra,nem vonzott egyaltalan,nem olelkeztunk es folyamatosan not a feszultseg,vegul mar mindenen osszekaptunk amit azelott eszre sem vettunk(miert ide tetted mert ott a helye?)szoval egymasba kotottunk bele.

Lelultunk megbeszeltuk,helyrehoztuk.Azota minden jo,heti egy alkalom es nincs feszko nincs veszekedes,van mellete olelkezes es ujra egy par vagyunk.

2011. jún. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
0%
félregépelést az sz/s-nél még elhinném, de a x helyett ksz...hagy ne röhögjelek ki....
2011. jún. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

Múltkor itt valakit azért röhögtek ki, h a sex szót nem igy irják magyarul helyesen, most meg engem, m azt akartam irni, h szekszuális kapcsolat...én már nem értem.

De, különben, örülök, h tudok igy is irni, pedig nem is vagyok magyar állampolgár.

Azért, köszönöm a rendes válaszokat, ja és a helyesirási oktatást. Ám, ezt is lehetne normálisan.

2011. jún. 27. 09:40
 8/55 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy van ilyen, csak nyilván szeretőt tart egyik-másik fél, ha nem is állandót, de néha biztosan kirúgnak a hámból. Most lehet lepontozni. "


Nem pontozlak le, csak elmondom, hogy nálunk sem működik a dolog, és még egyszer sem léptem félre... Eleinte nagyon rossz volt, hogy a férjem nem közelít felém, akkor volt olyan gondolatom, hogy na én bizony megcsalom, de egy idő után elmúlt a vágy. Lehet, hogy ha egyszer majd jön valaki, aki újra fellobbantja a tüzet, nem fogom kihagyni, de ez már 5 éve így működik.

2011. jún. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

,,A ksz-nek ejtett x-et általában meghagyjuk: expressz, oxigén, szexuális, taxi, textil, fix stb., s csak egy-egy kivételes esetben írunk helyette ksz-et: bokszol stb. – A gz ejtésű x-et többnyire átírjuk: egzakt, egzotikus, egzisztencia stb., s csak néha tartjuk meg: exegézis, exogámia stb. (Vö. 209.),,

Oké, megtanultam...

Most már inkább a kérdésemre válaszoljatok. Köszönöm!

2011. jún. 27. 09:42
 10/55 anonim ***** válasza:
26%
Kitalálhatnátok már valami jobb magyarázatot is a pocsék helyesírásotokra, ez a nem is vagyok magyar duma enyhén uncsi.
2011. jún. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!