Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kellene viselkedni egy...

Hogyan kellene viselkedni egy olyan 30 éves férfinek, akinek nincs kapcsolata, és még a szüleinél él? Hogyan kellene teljenek a napjai?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 18:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Férjem 2 éve, mikor 30 volt, még otthon lakott. Reggel elment dolgozni, délután haza, tett-vett a ház körül, hétvégén meg bulik, és ismerkedés.
2011. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha van munkája:


reggel elmegy dolgozni,délután-este hazamegy,kiveszi a hűtőből a kaját és elkészíti magának(kivéve,ha a szülei főznek napközben és marad belőle,avagy főznek rá!)


este csinál amit csinál.-ha vannak barátai néha elmegy velük ide-oda.


segít a szüleinek a ház körül,bevásárol nekik/helyettük stb.


tesz félre pénzt, hogy majd ha lesz kapcsolata,tudjon elköltözni a párjával


vagy el van kényelmesedve és majd a szüleihez költözteti a leendő párját is.


Nem feltétlenül kell elítélni az ilyesmit.


Inkább akkor állnék negatívan egy ilyen férfihoz,ha pl még életében nem lett volna kapcsolata nőkkel.

2011. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 ekeke ***** válasza:
60%
Férfiként. Saját lábára állni, melózni, munka mellett nyújtott szálláson, albérletben vagy nővel együtt lakni. ha nincs más, elhúzni jó messze külföldre legalább fél évre, hogy megszokja milyen egyedül, saját erőből. Mer' ugye attól lesz férfi, hogy képes saját magán felül másokat is eltartani, némi egzisztenciát biztosítani. Még a jelen korunkban is a dolgozó nő rendesen kiesik, ha baba van.
2011. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes kérdés. Talán minden nap el kellene menned dolgozni.

Este, ha hazaérsz lezuhanyzol, megvacsorázol, esetleg elmész a haverokkal dumálni, iszogatni.

Találhatnál egy megfelelő sportot magadnak, amit szeretsz csinálni és azt hetente többször űzhetnéd. Folytassam-e? Igaz, ami igaz, hogy én nő vagyok ☺

2011. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom, ugyanúgy, mint 29 és 31 évesen. Munka, esetleg utána haverokkal lenni vagy otthon anyukának segíteni. Ami program akad, azt bevállalni. Semmi extra. Majd az élet hozza a dolgokat magával, ne aggódj.
2011. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem látok benne kivetnivalót, ha támogatja is a szülei és segít a ház körül, stb.

Sajnos öcsém 25 évesen otthon rohad, valag pénzt keres, de ül rajta, nem ad bele a rezsijükbe, semmit nem segít, sem a ház körül, sem semmiben, elvárja, hogy kiszolgálják, na az már az erősen "sggfej lúzer" kategória.

2011. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 ekeke ***** válasza:
83%

Hozzátenném, hogy a mai viszonyok közt a 30 éves csak srác.

30 éve még természetes volt hogy 18 évesen megházasodnak és potyognak a gyerekek, az érés is hamarabb ment. Ami a búzát az ocsútól megkülönbözteti, hogy megy és keresgél és pattog és ugrál és mindenütt segít és készül a jövőre, vagy tévé-net-kocsma az élete.

2011. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert itt a gyakori kérdéseken olvastam, hogy egy hozzászóló teljesen a "földbe tiporta" az egyik 30 éves pasit, mert az hétvégéken bulizik, és ott összeismerkedett valami 18 éves csajjal, és kikezdett vele.
2011. okt. 4. 18:47
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
33 leszek hamarosan, és még egy-két hónapig a szüleim házában lakom. Igaz, hogy ötödik éve komoly kapcsolatban vagyok, ennyiben nem hasonlít az esetünk, de előtte sem éreztem cikinek a helyzetet.
2011. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én három éve váltam el. A Bank vitte a közös lakásunk, választhattam a szülök és az albérlet között. Választottam a szüleimet, a nagy családi házal.

Ha önálló vagy, akkor semmi gond azzal, ha szüleidnél laksz, nem mindenkinek tolták a segge alá a lakást. Aki ez alapján ítél meg, mint embert, az elég korlátozott gondolkodásra vall.

2011. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!