Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Joseph, Jermaine, Jamelia,...

Joseph, Jermaine, Jamelia, Juliana, Aliyah. Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

A férjem külföldi,állapotos vagyok.

Gondoltam,ha már egyszer külföldi a párom,akkor kihasználom és valami szép külföldi nevet adunk neki.Az első kettő fiú név,az utolsó kettő lány.

Így kell őket kiejteni:Dzsozef,Zsörmen,Dzsemélia,Dzsuliáná.

A párom "Juliana"ra szavaz,így szeretné elnevezni az anyja után a gyermeket,viszont nekem nem nyeri el a tetszésem.

Megállapodtunk abban,hogy én is adok neki egy nevet és ő is.Így tehát a "Juliana" mindenképp marad.De mégis milyen név passzolna még hozzá?:)

Köszönöm a véleményeket előre is :)


2011. jún. 27. 14:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Még egyenlőre nem tudni,hogy fiú lesz-e vagy lány :) Ezért írtam mindkettőből.
2011. jún. 27. 14:30
 12/18 anonim ***** válasza:
Ismertem egy srácot, ghánai apa, magyar anya, őt George-nak hívták.
2011. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Osztom az első véleményét.Ha itthon éltek akkor érdemes szép magyar nevet adni a lányotoknak,(hiszen a te gyökereidet sem kéne megtagadni)

A Juliana szép név,és magyar Julianna ugyanaz.Mellé akár a Mária nevet is adhatnád,hiszen külföldön is népszerű a Marie vagy Mary név.A JAmelia az sem rossz ,hiszen annak a magyar neve Amália.

De amiket felsoroltál azok közül egyiket sem választanám,ha itthon éltek.Ha külföldön akkor úgyis te döntöd el,hogy melyik a jó.

A fiú nevekről ugyanez a véleményem.

Ha Joseph akkor magyarosan József lehet.A másik név nem jó még kiejtve sem..

2011. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Hmmm,George az nem rossz,de túl sok benne a "dzs" :)

A Mary tetszetős és továbbra is Jamelia,csak az már túl sok lenne együtt a Julianával,ugye?Mary Juliana ..... már jobban hangzik.

2011. jún. 27. 14:37
 15/18 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem vannak külföldi rokonaim, akiknek a fiait Joseph-nek és Andrew-nak anyakönyvezték, de szólítani magyarul szokták őket.

Szóval én azt mondanám, legyen a kicsi mondjuk Juliana Lily Vezetéknév, és itthon is, külföldön is hívhatják Dzsulinak, Julinak, ahogyan tetszik. Nem is értem, miért akarnál teljes mértékben a ghanai nevek után menni, mikor a kicsi félig magyar lesz, és remélhetőleg ugyanolyan büszkén viselne felnőttként egy magyarosabb nevet is, nem csak két ghanait.

2011. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
unokatestvéreim is "vegyes" családból születtek, anyuka magyar, apuka afrikai származású. A szülők olyan neveket választottak nekik, amelyek sok nyelven ismertek, ez náluk bevált. Nem rossz szerintem a Viktor, Viktória, Linda, Eszter, Judit, Krisztina, Nora, Peter és hasonlók, de hogy a kérdésedre is válaszoljak: az általad felsorolt nevek szerintem nem rosszak, de én is választanék melléjük ebben az esetben egy magyar(os) vagy magyarul is kimondható nevet.
2011. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem a Jamelia tetszik ezek közül.
2011. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Michael az egyik legszebb külföldi név sztm <3 <3 :)
2011. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!