Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a szerelmedet egy...

Elhagynád a szerelmedet egy jobb élet reményében?

Figyelt kérdés
Feltételezzük, hogy olyan szakmád van, amivel itthon nem nagyon tudsz mit kezdeni, de külföldön lenne lehetőséged. Viszont ideköt egy komoly, 2 éves kapcsolat. A párod nem akar menni. Hogy döntenél?
2011. jún. 27. 19:13
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
57%
Maradnák.Inkább élek egy kicsit szegényebben,mint boldogtalanul.
2011. jún. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
64%
Ha tényleg szerelem, akkor 1. fel sem merül, hogy nélküle menjek, 2. fel sem merül, hogy hagyjon egyedül menni. Persze, ha szerelem, mindkettőnk részéről. Ha bármelyik fél részéről kétségek vannak, akkor jön ez a kérdés...
2011. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Itt nem kicsit szegényebbről van szó. Kint megvalósíthatnád az álmaidat, vállalkozást nyithatnál, itthon segédmunkára vennének fel. Így is kérdezhetem- álmok vagy szerelem?
2011. jún. 27. 19:18
 4/50 anonim ***** válasza:
83%

én elmennék, mert később megbánnám, ha egy pasi végett maradnák. Ez ugy szokott lenni, h veszekedéseknél aztán előjön, h "mert miattad nem mentem el", megronthassa a kapcsolatot, másik részt nem értem, igazán szeretitek -e egymást, te itt maradnál érte és feladnád az álmaid, kérdés h ő mért nem tenné meg érted ugyanezt (tehát mért nem menne veled)

egy jo lehetőséget ne dobj el magadtol egy pasi miatt, még ha ugy érzed most, h szereted, hidd el pasik jönnek-mennek, rád talál még a szerelem (persze sokminden függ attol, hány évesek vagytok és vele képzeled e a jövőt, ha igen, akkor maradj, ha igazán szereted nem éri meg kiimenni, akkor a jövőd mellette van)

2011. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
54%
Nem hagynám el.
2011. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
76%

Ha szerelmesek vagyunk (mindketten), akkor találunk megoldást.


Az én páromat pl. évek óta csábítgatják Németországba, ahol a mostani fizujának kb. 5-szörösét keresné. De én tanulok még, és azt mondta, nem hagy itt. Viszont én meg vállalom, hogy a diplomázás után megyek vele a világ végére is.

2011. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
92%
Régi kapcsolatomban úgy voltam(ki akart menni, mert nem talált itthon munkát)hogy nem tartok vele, mert nem ér annyit, hogy itthagyjak mindent, 2,5 évig tartott. Mostani kapcsolatommal, párommal úgy vagyok, hogy vele bárhova, mert nem érzem úgy, hogy ha kimennék vele, itthagynék mindent, mert mostmár ő a mindenem. Persze szomorú lennék a család miatt, de én úgy érzem, ha megtaláltam azt (márpedig megtaláltam), akivel még külföldre is kimennék, ő az igazi... és ő az, tehát vele bárhova. Ha szeretem vele tartok. Fordított helyzetben még nem voltam, hogy én mentem volna, de nekem a szerelem mindennél fontosabb, szóval ha nem jönne velem, maradnék.
2011. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
26%
Akinek csak a pénz számít, az biztos elhagyná.
2011. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 napietus ***** válasza:
80%

mivel már a férjem így nem mennék, sima akármelyik szerelmemért nem mondtam volna le a nagy lehetőségről. ha maradtam volna, inkább a család miatt, pasi miatt semmiképpen.


29/N

2011. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Nem a pénzről van szó elsősorban. Álmokról. Egy vállalkozást nyithatnál, magad ura lennél, teljesülne az álmod. Itthon erre nem lenne lehetőséged.
2011. jún. 27. 19:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!