Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "csábítottátok el" a...

Hogyan "csábítottátok el" a férjeteket/párotokat? Hogyan jöttetek össze vele?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésnél írta valaki, hogy ő azokból a pasikból válogat akik kezdeményeznek nála. Ez jó dolog, de ehhez gondolom extra jól kell kinézni, hogy a férfiak kezdeményezzenek nála. Én életemben 2 pasinak tetszettem, legalábbis 2 szólított le. Meg kellett volna ragadnom az alkalmat, és összejönnöm velük, csak azért mert ők kezdeményeztek, és én lány létemre nem választhatok?


Ha én nézek ki magamnak valakit, akkor r*bi vagyok, meg a "pasinak kell vadásznia" szöveggel jönnek, ha meg arra várok hogy valaki leszólítson, akkor nem lesz soha senkim + olyanok szólítanak le akikre kb rá sem néztem...


2011. jún. 28. 00:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
33%

ki mondta neked h rib.nc lennél ha te kezdeményeznéL?


mert sztem nem jó barátod és nem akar neked segíteni.

2011. jún. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%

mark86


Mi úgy csábítottuk el egymást,hogy nagyon sokat beszélgettünk,megismertük és megszerettük egymást.

Semmi extra praktika nem volt,nem vagyunk már tinik...

:)

2011. jún. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Igaz, mi a neten ismerkedtünk, de az annyira volt csak elég, hogy nyélbe üssük a randit. Ott kellett csábítani igazából. Később a Párom azt mondta, hogy azzal fogtam meg, hogy annak ellenére, hogy fiatalabb vagyok nála 7 évvel, de már komoly terveim vannak az életemmel. Mert attól tartott, hogy még bulikra meg szórakozásra vágyom ennyi idősen. Hát tévedett. :)

Külsőre meg első pillanattól kezdve megvolt a szimpátia-vonzalom.

Amúgy én alapvetően kicsit távolságtartó, de őszinte vagyok az ismerkedéskor és nyitott. Ez általában bejött és kitalált szerepet sem kellett játszanom.

22N

2011. jún. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Mi is a neten ismertük meg egymást, egy nagyon sz-r kapcsolaton voltam túl, gondoltam szórakozok egy kicsit. Találkoztunk, és elsőre megvolt a szimpátia, aztán 3. randin össze is jöttünk. Sosem volt még olyan barátom, akivel ennyire hasonlóak lennénk, aki előtt egyáltalán nem kell szerepet játszanom, mást mutatnom, mint amilyen vagyok. Amúgy nehezen ismerkedő típus vagyok, szórakozni nem nagyon járok, kiterjedt baráti köröm pedig nincs.
2011. jún. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Sose akartam szándékosan elcsábítani senkit.

Legutóbb egyszerűen leültünk beszélgetni (egy ismerős mutatott be minket egymásnak) és be sem állt a szánk órákig. Azóta sem. ;)

2011. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azt én írtam :) az elvált 30as pasi vs 22 éves lány esetéről beszélünk? :)


nos, elárulom neked, hogy egyáltalán nem vagyok modellalkat, sem az a tipikus szép lány. de iszonyat kellemetlenül éreztem magam anno, mikor én kezdeményeztem egy srácnál. inkább letettem róla, és vártam. így is volt pár olyan pasi aki csak úgy a buszon vagy az utcán leszólított, esetleg szórakozóhelyen, pubban elegyedtünk beszélgetésbe.

én mindenkinek megadom az esélyt, a külső másodlagos. nem kell adonisztestűnek vagy kifejezetten jóképűnek lennie, elég ha valami megfog benne. a humora, a stílusa, a szeme, a hangja.


szeretem ha egy férfi teszi meg az első lépést. ha annyira bátortalan, hogy még erre sem képes, akkor később mi lesz? persze, lehet hogy abból is lett volna már kapcsolatom, ha én megyek oda egy fiúhoz, és még össze is illettünk volna, de később mindig bennem lenne, hogy én szedtem fel. ezen a téren talán túl konzervatív vagyok.


"Nem kell a hosszú költemény,

Nem kell a rókáról a prém,

Nem kell az égről a csillag,

Elég ha szimpatikus vagy." - ez jól tükrözi a gondolataimat.

2011. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 napietus ***** válasza:

ő csábított el engem, én pasiért nemnagyon tettem életemben egy lépést sem. teniszklubban odajött hozzám edzés után, megdícsérte, hogy jól játszom, kihívott, pedig tudta, hogy jobb vagyok, de küzdött, mint az oroszlán :D aztán meghívott 1 üdítőre, akkor ennyi volt. következő héten kérdezte meg, hogy elmennék-e vele vacsorázni. így kezdődött, 2 éve vagyunk házasok.



29/N



u.i.: első által linkelt blog KAMU

2011. jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

"És csodálkozik, ha csak a pénzéért kell valakinek? "


Azért nehogy már az ő hibája legyen, hogy a csajok ugranak erre :)

Olvasd el, hogy milyen könnyű így megfektetni őket!

ja a blogíró leszögezte, hogy tudja, nem így kéne csajt szerezni/nem csakígy lehet, de ez egy kísérlet, buli, vgy amit akarsz. A pénze pedig könnyen jött, könnyen megy. Mindenki arra költi a lóvéját, amire akarja.

2011. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
21%

"u.i.: első által linkelt blog KAMU"


Miért is?

nagyon is hihető...

Egyébként meg nagyon is jól leírja, hogy mi van!

ne tudd már jobban...

2011. jún. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 napietus ***** válasza:
24%

egyáltalán nem hihető. sok embert ismerek, akiknek rengeteg pénze van, nem csak vagyon, cash is. köztük valódi lottónyertest is, bár igaz, ő a nyereménye előtt is jól állt, csak nem annyira jól. egyikük sem viselkedne így.


tudod egyszer régen, a pénz ünnepélyesen megfogadta, hogy csak azé lesz, amellett marad örökre, aki szereti őt :) megbecsüli, nem veri el ócska lotyókra.


a pénz nem azért van, hogy villogjunk, hencegjünk vele, hanem hogy saját és családunk boldogulására, és a jóra fordítsuk.


a blogíró által vázolt viselkedés nem egy valódi gazdag emberre, haem inkább egy világ életében nyomorgó, majd hirtelen némi örökséghez jutott emberre vall, aminek természetesen egy éven belül a fenekére is fog verni, és nyomorg újra, azzal a szép emlékkel, hogy volt egy jó éve. VALÓBAN a pénzre hajtó nők ilyennek nem dőlnek be, ha van egy csöpp eszük. de valószínűbb, hogy teljes egészében a fantázia szüleménye.

2011. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!