Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel várnátok a férjeteket...

Mivel várnátok a férjeteket haza ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Csütörtökön el kellett utaznom édesanyámat ápolni. Úgy volt, pénteken érek haza, de édesapám kapott szabadságot, így hazajöttem.

Tipp-topp rendben hagytam a lakást. Egy dolgot kértem tőle: a száraz ruhát szedje le, és teregessen ki.

Én a kisbabámmal elutazam.

Mikor hazaértem, a konyha úszott, mivel a fagyasztó nem volt becsukva és leolvadt. Az egész lakásban állott sör és bagószag, a frissen mosott függöny kiégetve, disznóól mindenütt.

A mosott ruhák a ruháskosárban büdösödtek, néhol már penészedtek.

Felhívni nem tudtam, de jobban is járt. Nem tudja még, hogy itthon vagyok, reggel hétkor ér haza.

Főleg háztartásbeliek válaszát várom.


2011. jún. 7. 22:14
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
68%
Azzal a lendülettel visszautaznék, és vissza se mennék, csak ha rendbekapja a lakást!
2011. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Nekem is ez volt az első ötletem, de az utolsó buszokkal jöttem, ráadásul kisbabával.
2011. jún. 7. 22:17
 3/50 anonim ***** válasza:
66%

A férjed PÉNTEKRE várt haza, elött nap akart volna rendet rakni. A férfiak nem takaritanak "feleslegesen" elég akkorra, amikor muszáj.


A helyedben nem csinálnék nagy ügyet belöle, nem éri meg, hogy adott esetben ezzel kezdödjön egy házasság tönkremnetele.

2011. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
38%

kitakarítanám az egészet, mert (legalábbis rám) rámjön a rendmánia, ha dühös vagyok. reggel nem várnám sehogy, aludnék és elég közömbös lennék vele egy idejig fáradtságra hivatkozva.


17/L

2011. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
69%

Basszus, és még én akadok ki néha a férjemre ha a földön hagyja a levetett gatyáját esténként és nem mosogat el. De ez nagyon durva.

Én biztos hogy mérgemben nagyon kiosztanám, és elvárnám, sőt kiadnám parancsba, hogy na akkor vágjon szépen rendet maga után ha volt képe ilyen dolgot művelni. Majd írd meg mi volt.

2011. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
70%

Telefonálnék neki, hogy hamarosan érkezek haza, minden rendben van-e otthon?

Kíváncsian várnám a válaszát és hogy rendet rak-e mire hazaérek. Így van egy esélye.

De! HA hazaérek, és nincs rendbe téve a lakás, akkor viszont kitörne belőlem a sakál, és rákérdeznék, hogy "Mégis hogy a f*szba képzelted ezt?!"

2011. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem azért akárhogy is péntekre várta haza és még van addig pár nap, azért ilyet mégse, és ha 1 hónapig lett volna oda, addig rohadt volna minden a házban? Ez egy felnőtt magára picit is adó embertől nem elfogadható dolog szerintem. Ahol ráadásul baba is van, mégha épp akkor nem is tartózkodtak otthon. PErsze, nyilván ez nem válóok, de szó nélkül se lehet hagyni. Előző voltam.
2011. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
76%

Lehet hogyha a megbeszélt időpontban értél volna haza tipptopp lenne minden.

Mikor a szüleim lelépnek és buli van nálam akkor itt is minden tiszta disznóól, és nem állok neki rögtön takarítani, de mire hazaérnek, tiszta minden.

De ismétlem magam, lehet, de nem biztos, lehet hogy a férjed egy mocskos disznó.

2011. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
35%
Én szépen csinálnám a magam kis dolgait és ha hazajött bizony minden kedvezményt megvonnék tőle, kulcsot, tárcát, mobilt eldugni és addig nem megy sehova és nem kap semmit míg ki nem takarít. Azután szépen meg kell beszélni, hogy ilyen még egyszer elő ne forduljon, mert mehet anyukához lakni.
2011. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
83%

nem tudsz esetleg valahova elmenni, és tényleg az igért dátumban visszamenni?

Mert lehet, hogy akkorra tényleg kitakarít. És ha nem csili-vili minden, akkor tényleg leordítani a fejét.

Bár te ismered h meg szokta e tenni, amit kérsz.

2011. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!