Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szeret, de nem szerelemm...

Párom szeret, de nem szerelemmel. Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Párom 28 éves (én/23), azt mondta ő már "kinőtt" a "szerelemből", tőle ne várjak csöpögős, lángoló érzelmeket. Szeret és velem képzeli el az életét, de nem szerelmes belém. Amióta ezt elmondtam bennem egy világ dölt össze. Én szeretem, szerelemmel és nem tudom elképzelni, hogy olyan valakivel éljem le az életem aki mégcsak nem is szerelmes belém!

Mit gondoltok erről?

Nem lehet, hogy csak én nem váltottam ki belőle ilyen fajta érzelmeket? Van olyan, hogy valaki "kinőtt" a szerelemből?


2011. jún. 28. 20:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
81%
Ilyen nincs. Valami van a háttérben, amit nem vállal. Tudom magamról...
2011. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Mi 7 éve vagyunk együtt a párommal, és már mi sem vagyunk szerelmesek egymásba. A szerelem egy idő után elmúlik,- de a helyébe egy olyan erős szeretet és kötődés lép, ami sokkal mélyebb érzés mint a szerelem, nélküle már nem tudnám elképzelni az életem:)

Mióta vagytok együtt?


23/L

2011. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Előfordul,hogy az ember kiszeret a párjából.Így jönnek rá,hogy mégsem ő az igazi a számára.

A párod bár fájó volt amit mondott,de legalább őszinte volt.

Én barátságban elbúcsúznék tőle,és új életet kezdenék.Biztos van valaki aki szívből fog szeretni,és idővel te is rájössz majd,hogy így volt jó.

2011. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

"Nem lehet, hogy csak én nem váltottam ki belőle ilyen fajta érzelmeket?

Van olyan, hogy valaki "kinőtt" a szerelemből?"


De, lehet.

Nem, nincs.

2011. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1 éve vagyunk együtt és nem az van, hogy kiszeretett belőlem, hanem belém se szeretett! Annyira rossz érzés! Minden amit valóságnak hittem egyszercsak összedőlt! Nekem eszembe se jutott ilyesmi, ő pedig hidegen közölte, hogy ő nem szerelmes. Mintha nem is tudom mit mondott volna, azóta sem tértem magamhoz...

ÉS ráadásul ő nem is érti mi a problémám!

2011. jún. 28. 20:27
 6/13 anonim válasza:
83%
Egy év nem elég h elmúljon a szerelem. Melletted biztonságban, békében van, és neki ez elég. Ezek szerint legalább is...
2011. jún. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
És mondta valaha is, hogy szerelmes, vagy azt te csak gondoltad?
2011. jún. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

25 éve vagyunk együtt és szerelmesek vagyunk. amióta a gyerekek elköltöztek újra olyanok mint a kamaszok.

Nem hiszek benne, hogy a szerelem elmúlik. újra és újra fel kell lángolnia,különben semmi értelme

2011. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát éreztem, vagyis azt gondoltam! Azt mindig mondogatta, hogy imád, hogy én vagyok a legfontosabb stb.

Azt hogy szeret nem mondta, de én sem! Nehezen tudjuk kimutatni az érzéseinket ő is és én is. De én éreztetem vele ő tudja, hogy nekem ő a mindenem.

2011. jún. 28. 20:34
 10/13 anonim ***** válasza:

ma 20:31

De édi:) az ilyenek miatt hiszek még az életben, a boldogságban:)

További sok boldogságot nektek:)

Kedves kérdező, te pedig hagyj egy kis időt magadnak, gondold át,hogy ki vagy te, mit akarsz a férfiaktól, aztán más pasival kezdj új kapcsolatot:)

2011. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!