Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem ez még? 2 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem ez még? 2 éve vagyunk együtt.18 éves lány vagyok. Szeretem a barátomat. De szerelemmel? Mániákusan keresem a kapcsolat hibáit, rettegek hogy szétmegyünk, hogy nem szeretem, máskor meg hogy nem szeret.

Figyelt kérdés
Ha valaki bepróbálkozik, jólesik, sőt, néha úgy vagyok vele hogy összejönnék vele, ha párom nem lenne.Ha velem van, minden rendben, de félek nagyon.és szakítani nem tudok, a gondolatától kikészülök... néhány pali kifejezetten tetszik, de sosem tudnék összejönni vele... teljes patthelyzet... és a múltkor azt mondta hogy annyit dolgozik, hogy nem akaar szenvedtetni, szakítsunk! éreztem hogy talán így egyszerűbb lenne, de nagyon kész voltam... help.
2009. jan. 15. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt csakis te magad érezheted.

Én a mondója vagyok, h a szerelem jelei ezek: heves szívdobogás, nagy mosoly, nevetés, mikor meglátod remeg a lábad, és mikor vele vagy mindenről megfeledkezel, és csak neki élsz...val.színű h ezt érzik azok akik kezdődő kapcsolatban vannak. Én is 2éve vagyok együtt a barátommal, sajnos mi nem tudunk gyakran találkozni, csak 2hetente, és talán ettől olyan izgalmas a kapcsolatunk, és nem unalmas. Én még mindig olyan szerelmes vagyok belé, mint az elején, sőtt talán ki merem jelenteni, hogy még szerelmesebb. De ha te már nem érzed a szerelmet iránta, ha nem érzed azt a kötődést, és nem érzed túlságosan jól vele magad, akkor sztem az már nem szerelem csak megszokás.

2009. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kötődöm hozzá... és hiányzik amikor nincs velem, és amikor ott van, jól is érzem magam, de amikor nincs akkor jönnek a hülye gondolatok... :(
2009. jan. 15. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok 18 éves lány még nem elég érett, Te sem, majd idővel rendbe jössz. Csak ne hisztizz és tiszta fejjel, logikusan gondolkodj, mert tönkreteszed a magad és a párod életét is.
2009. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te,én is így vagyok a pasimmal! Csak én már 7 éve...:S

Szeretek is vele lenni,de vágyom másra is...és nem tudok dönteni..:(

Szerintem szereted a barátodat,de lehet h már nem vagy szerelmes,hanem ez inkább szeretet vagy tisztelet? Énis ezen agyalok.Mert a remegés,izzadás,stb.sztem csak a kapcsi elején van,utána elmúlik...sajnos nem tudok neked segíteni.:(

2009. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de máskor meg szerelmesnek érzem magam... :(
2009. jan. 16. 23:40
 6/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok: lehet h szerelmes vagy még belé,csak más is tetszik.Sztem ez természetes.De amíg nem tudnád elhagyni a barátod egy másik pasiért,adig tuti hogy szereted.De ha azt érzed,hogy másba beleszerettél és ott tudnád hagyni,akkor már lehet h csakmegszokásból vagy vele...ezen gondolkozz el...mi nem tudhatjuk,én csak azt tudom neked mondani,hogy én 7 éve élek párkapcsiban és ez alatt már többször előfordult,hogy más pasi megtetszett,sőt,kétszer bele is szerettem másba,erről persze ő nem tud.Mégis még mindig vele vagyok.Mert szeretem és ragaszkodom hozzá.De nem merem mégsem lekötni magam mellette(pl.összeköltözés) mert akkor tényleg nem ismerhetnék meg mást.Még mindig bennem van a vágy hogy mással is kipróbáljam egyszer-kétszer. Szóval nem tudom mi lesz ennek a vége...:S bonyolult a lélek,az biztos.:)
2009. jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pontosítok:nem csaltam meg sosem,legalábbis testileg.De lélkekben sokszor nagyon máshol jártam...nem tudom ez megcsalásnak számít-e.
2009. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát igen... és akkor érzem így magam csak, ha nincs idQnk egymásra... más is van így ezzel? :S vagy csak én vagyok ily hülye?
2009. jan. 19. 17:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Minél többet parázol,annál szarabb lesz neked!
2013. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!