Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szeret, de nem szerelemm...

Párom szeret, de nem szerelemmel. Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Párom 28 éves (én/23), azt mondta ő már "kinőtt" a "szerelemből", tőle ne várjak csöpögős, lángoló érzelmeket. Szeret és velem képzeli el az életét, de nem szerelmes belém. Amióta ezt elmondtam bennem egy világ dölt össze. Én szeretem, szerelemmel és nem tudom elképzelni, hogy olyan valakivel éljem le az életem aki mégcsak nem is szerelmes belém!

Mit gondoltok erről?

Nem lehet, hogy csak én nem váltottam ki belőle ilyen fajta érzelmeket? Van olyan, hogy valaki "kinőtt" a szerelemből?


2011. jún. 28. 20:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
16%

Van egy csomó férfi, aki a szerelem fogalmát a hülye lilaködös érzésnek veszi, a komoly, mély érzelmet nem ilyen csöpögös névvel illeti. Ennek ellenére a legtöbb esetben azt ézik, amit sok nö szerelemnek gondol, csak a férfiak ezt máshogy nevezik. (Az, hogy imád, éppen ezt jelenti)

Ha ilyen hülyeség miatt - hogy minek mondja az érzést, elégedetlen vag, akkor nem érdemled meg, hogy komoly férfi foglalkozzon veled.


35/F

2011. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ki lehet nőni a szerelemből. Azt sem hiszem, hogy elmúlna, csak az emberek nincsenek tisztában a szavak jelentésével. Mindenesetre én nem kérnék olyan emberből aki "csak szeret". Én a barátaimat szoktam "csak szeretni".
2011. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az én engem is vágott már gyomorszájon 1-2 hasonló beszólásával, ő sem vitte túlzásba a szerelmi vallomásokat, de amikor egyenesen rákérdeztem, mit érez, mindig megmondta. Mivel olvastam este amit írtál, megkérdeztem tőle, hogy ő szeretett-e engem valaha szerelemmel vagy csak nagyon-nagyon szeretett. Azt mondta, hogy szerelmes volt belém és most is szerelmes. Mondtam neki, azért kérdem, mert ő se tűnik nekem szerelmes típusnak, akinek olyan hűdehajde lángoló érzései szoktak lenni. Azt mondta, ő nem mondaná azt, hogy ő nem szerelmes típus, ő inkább nem romantikus típus.


Szóval ha egy férfi nem ír neked szerelmes verseket, akkor még bőven lehet szerelmes, de ha azt mondja, hogy nem szerelmes beléd...Hát az szerintem azt is jelenti, amit mondott.


Akkor szokta az ember azt érezni, hogy már kinőtt a szerelemből és nem képes már lángoló érzésekre, amikor még nincs túl egy másik szerelmen.


Aztán majd újra szerelmes lesz, úgy véli, ez az egy élete van és neki is joga van a boldogsághoz és el fog hagyni téged.

2011. jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!