Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom kicsit rám ijesztett,...

Barátom kicsit rám ijesztett, én pedig nem megfelelően kezeltem a helyzetet. Mit gondolnak ilyenkor a fiúk? Most csalódott bennem?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt, ő 22, én 18. Múltkor elkezdett arról beszélni, hogy milyen lesz a házunk, meg hogy fogják hívni a gyerekeinket, meg ilyenek... Annyira hirtelen jött, hogy köpni-nyelni nem tudtam, annyit mondtam rá, hogy nem akarok gyereket (ami nagyon nincs így, mert legbelül erre vágyom, de gondolom még éretlen vagyok ahhoz, hogy ezt így megfogalmazza nekem, de szerintem ezt tudja.) Nem mondott semmit. Nagyon megbántottam? Szerintetek tudja, hogy csak meg voltam ijedve??
2011. jún. 28. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell ezen agyalni. Mondd meg neki, h megijesztett, amit mondott és hülyén reagáltad le. Mondd, h te is szeretnél családot, csak még túl fiatalnak érzed magad.
2011. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%

Fantáziálni mindenki szokott, te meg nem vetted a lapot.

Pff... Hát nekem nem tetszett volna ez a válasz.

21/F

2011. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Igaza van az 1.-nek. Valószínűleg kedves akart lenni és be akarta bizonyítani hogy szeret. Nem hiszem hogy azt akarta mondani hogy holnap költözködés 9 hónap múlva megy gyerek:)
2011. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*meg
2011. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Jajj kislány...nekem minden exem ezt mondta! Csak fantáziált és örülnöd kellett volna, hogy veled tervez családot.

Nem kell ezt annyira komolyan venni!

2011. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

Eeeeez nem fordítva szokott lenni? Hogy a fiatal srác szórakozni akar, arra vágyik, hogy a barátnőjével utazgassanak, szórakozóhelyekre járjanak, stb stb és akkor előjön a menyecske felelősségről papolni, házassággal, gyerekekkel "sokkolni" a fickót? És a pasik szoktak ettől megrémülni...

Vagy rosszul tudnám? :-)

2011. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21/F-nél a pont.
2011. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

20:51-es válaszoló! Rosszul tudod. Elég sok fiatal férfi érzi magában, hogy milyen jó lenne család, mennyire jó érzés lenne kézbe venni a kisbabáját és látni, hogy az évek alatt felnő, meg stb stb. Tudom nagyon giccses és ez manapság nem divat, meg aki ilyenekről álmodozik, az biztos b*zi, de észre kéne venni, hogy nem minden férfi p*csfej, még akkor sem, ha nagyon nagyon szeretnénk, hogy ez így legye. Sőt nekem az utóbbi két barátnőm kimondottan f*sz volt. Nem azért mert nem akart velem családot alapítani, hanem konkrétan azért mert az egyik lecserélt, egy züllött füves hülye gyerekre, a másik meg egyszerűen nem tudott mit kezdeni azzal, hogy szeretem. Pedig elvileg a nőknek érzelmi libidójuk van, vagyis iszonyúan be kellene indulniuk egy érzékeny pasitól, de hát... Mindegy.

A kérdésre pedig annyit, hogy szerintem beszélgess erről a barátoddal, hogy sajnálod, meg nem úgy értetted meg ilyenek. De biztos, hogy nem volt az olyan komoly, hogy most elkezdj izgulni azon, hogy egy év múlva megkeseredett háziasszony leszel.

2011. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

21:09

Durván igazad van.(Y)

2011. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
21:09: Én nő vagyok és az ilyen nyálas csöpögéstől nem hogy nem indulok be, de ha eddig be is voltam akkor a kedvem is elmegy...
2011. jún. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!