Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos, ha egy...

Szerintetek jogos, ha egy anya felképeli a felnőtt lányát, mert szerinte nem megfelelően törődik a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm gyereke kórházba került, mert az anyja elhanyagolt egy problémát, emiatt a nagyi dühében lekevert egyet a felnőtt lányának...

Mit tudnék tanácsolni a lánynak, hogy ne nehezteljen az anyjára? Mert egyébként szerintem nem kellene ezért haragudnia a nagyira, bár nem tudom, hogy én hogyan reagálnék egy hasonló szituban...


2010. márc. 3. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez nem komoly, nem kell úgy felfújni. Üljenek le és beszéljék meg. A nagyi ne pofozkodjon a lánya meg majd tanul az esetből és legközelebb jobban figyel. Egyébként remélem, hogy a gyereknek nem lesz komoly baja és hamar helyre jön.
2010. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Makarenkói pofon, hibáztam, s valaki -jobb esetben egyik szülő- észheztérít. Itt a nagy kérdés mi volt a hiba, mert a leggondosabb szülő mellett is bármilyen vírus, baktérium is megbetegíthet egy gyereket.
2010. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Biztos vagyok benne, hogy a nagyi ijedtében -az unokáját féltve- adta azt a pofont.


Abban is biztos vagyok, hogy nem jellemző ez a családjukban, hiszen ha mindennapos lett volna, akkor nem tartaná problémának a lánya és nem neheztelne most.


A két felnőttnek (anyának és lányának) kell rendeznie egymással a helyzetet.

2010. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem senkinek nincs joga megütni senkit. Anyának a gyerekét sem, a kisgyereket sem, nemhogy a felnőttet.
2010. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Én a mai szülőket fejbe is rúgnám.
2010. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Nővéremnek sem ártana egy anyai pofon de akkora hogy leszálljon az a beképzelt hülye önző feje,a kérdésedre válaszolva lehet hogy megérdemelte a pofont ki tudja nem voltunk ott.
2010. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy jogos-e vagy sem, csak annak ismeretében lehet megmondani, hogy miért kapta a pofont. Nem tudjuk mi volt az az elhanyagolt probléma..... Most itt lehetne kreálni, de nem biztos, hogy igaz. Pl. ha az elhanyagolt probléma az volt, hogy nagyon beteg gyereket napokig nem vitt orvoshoz, akkor jogos volt a pofon.
2010. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%
Feljelenteni a vénasszonyt. Minimum. Mit képzel magáról?
2010. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Megütni egy másik embert semmilyen esetben sem jogos és nem megbocsátható. Mi lenne, ha mindenki annyira primitív lenne, hogy össze-vissza verekedne?
2010. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
Hogy én hogy reagálnék erre a helyzetre? Egy életre megszakítanám a hölggyel a kapcsolatot, a gyerekemet pedig eltiltanám tőle. Ha nagyon ugrál, még fel is jelenteném, és nem érdekelne, hogy az anyám. Makarenko pedig egy szerencsétlen, személyiségzavaros, érzelmileg debill hülye volt, szánalmas, hogy egyesek képesek még mindig ráhivatkozni.
2010. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!