Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszamenőleg ki akarja velem...

Visszamenőleg ki akarja velem fizettetni amit apu rám költött. Normális szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy féltestvérem apai részről. Soha sem éltünk együtt. Apu meghalt, és a tesóm a hagyatéki előtt felhozta, hogy kevesebb rész illet meg engem, mert én együtt éltem apuval 20 éves koromig, ő etetett, öltöztetett, biztosította hogy legyen fedél a fejem fölött. Most ez kb olyan mintha vissza szeretné velem fizettetni 20 évre visszamenőleg azt a kaját, amit apu vett nekem. Pedig rendesen kapta ő is a tartásdíjat anno, eljött velünk vidékre a nagyszülőkhöz nyaralni, ahol tudott segítette őt is apu. Most ez milyen dolog? Mintha megakarná velem fizettetni azt, hogy az ő édesanyjával elváltak...
2011. jún. 29. 22:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%
A nőkkel nagyon kell vigyázni...:)az ügyvéd meg egy görény fejbe kéne vágni egy jó nagy kódexel .:D
2011. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Vree ***** válasza:

Simán az is lehet hogy csak internetről nézte ki - "vagyonközösség" az automatikus házastársak között, semmi pluszt nem mond ami abból hogy anyud meg apud (gondolom) házasok voltak ne következne.


Ne foglalkozz vele, ronda pénzéhes viselkedés. Ilyen tárgyalások egyébként is kihozzák az emberekből a legrosszabbat, gondolom a féltesód mamája se volt jó viszonyban a te mamáddal, most akkor igyekszik keresztbe tenni neki.


Nehogy belemenj bármibe amit mondanak. Apud döntötte el hogy mire költötte ő a pénzét, ezen az alapon ők ne követeljenek semmit.

2011. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ezzel azt akarta elérni, hogy sutyiba kihúzzon pénzt belőled, vagy lemondj dolgokról, mert egy épeszű ember sem gondolja komolyan, hogy ilyen létezik.
2011. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkoz vele olyan nincs hogy viszamenöleg fizetni

az egész baromság csak pénzéhes féltékeny kis görény.

Semmi köze ahhoz hogy apud téged menyi pénzből nevelt fel.

2011. jún. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez jó nagy hülyeség, pénzéhes a féltesód, fele jár neked is, ami apukátok után maradt!
2011. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, most már az örökös első körben a házastárs, nem a gyerek, szóval anyukád vagyonából nem jár neki, régebben nem tudom, mi lett volna a helyzet a házasság alatt szerzett részből. Szülnek még érdekes dolgokat ezek a "nagyszerű" mozaikcsaládok!

Amúgy jó esetben csak haragszik, amiért az ő rovására lettél te és neked családod. Nem rád kellene, de te vagy ott.

2011. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

utolsó: rosszul tudod


az örökösök a gyerekek, az ingatlanra meg a feleség kap haszonélvezetet

2011. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!