Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar bemutatni a...

Miért nem akar bemutatni a párom az anyukájának?

Figyelt kérdés

A párommal 21 évesek vagyunk, 8 hónapja vagyunk együtt. Szeretjük egymást, úgy érzem, komolyan gondolja velem, hosszú távra tervez, és tudja, hogy én is. Viszont még mindig nem mutatott be az anyjának, és még sosem jártam náluk. Apukája külön él tőlük, neki mégis már rég bemutatott, a bátyját és az összes barátját már a kapcsolatunk legeleje óta ismerem.

Jó a kapcsolatuk az anyukájával, és szoktak is rólam beszélni, a párom is sokat beszél nekem róla, meg a többi rokonról.

Ő nagyon jóban van az én szüleimmel. Akkor vajon mégis mire vár??

21/L


2011. márc. 29. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Őszintén?Szerintem szégyelli az anyját.
2011. márc. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tart attól, hogy mi sül ki belőle. Lehet úgy gondolja, hogy egyből kifikázna téged neki a találkozás után (pl:"ezzel a libával jársz, csalódtam benned fiam...") Bocsánat, csak egy példa volt. Anyuci kicsi fia eset...Vagy ahogy az első válaszoló írta, lehet szégyelli az anyját, nem tudja, mit szólnál hozzá. Lehet, hogy az anyjával mélyebb a kapcsolata a párodnak, ezért fontos számára, hogy a találkozás a legmegfelelőbb alkalomkor történjen meg. Valamiért fél összehozni a találkozót.
2011. márc. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a, Lehet van othon ilyen szabály, hogy csak x idő után hozhat haza bárkit. Egyik kolléganőm ilyesmit mondott, hogy neki csak a feleség jelöltet hozhatja haza a fia, barátnőcskék nem érdeklik.

b, Esetleg szégyenli a lakásukat s kevés ott a hely.

c, Nem tarta olyan fontosnak ezt, s talán nem tudja te mennyire szeretnéd.

d, Van anyukával valami vitája amitől megakar kímélni s inkább kerülné, hogy te is belefolyj.

e, Még nem ézi olyannak a kapcsolatot, hogy a családját bevonnja

f, Kellemetlenűl érezné magát

g, Akkora kupit tart, hogy senkinek nem mutogatja a szobáját.

h, Fél, hogy ciki gyerekkori/mostani dolgokat mesélnéne neki rólad.

i, Exről vannak dolgai kirakva amiket nemkéne látnod

2011. márc. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 4 évig nem mutattam be a párom.....
2011. márc. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

És szabad kérdeznem, hogy miért? Gondolom komoly okod volt rá...

Az eddigi válaszokat köszönöm!

2011. márc. 29. 00:50
 6/10 anonim ***** válasza:
A voltférjemmel 6 évig éltünk együtt,2 év után ismertem meg a szüleit,csak véletlenül.Eszében sem volt bemutatni nekik,pedig együtt éltünk. Soha nem jöttem rá miért. Talán szégyellte a munkámat,(akkor éjszakában táncoltam),vagy mindig tudta hogy nem akar velem maradni örökre,vagy csak csupán a buta feje vezényelte igy,(késöbb kiderült hogy már igen keményen szívta a hasist),nem tudom,sok oka lehet,magad kell rágyere.
2011. márc. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valószinő az anyukával valami nem kóser, lehet valamilyen családi vita, lehet az anyós nagyszájú, alkesz, koszos a lakás...
2011. márc. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi komoly okom nem volt rá.....de tényleg egyszerűen nem tartottam fontosnak....
2011. márc. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mert annyira komolyan mégsem gondolja veled. vagy az anyját szégyelli,vagy téged. a legkézenfekvőbb viszont: lehet ha állandóan váltogatta a csajait,és az anyjának elege lett és megmondta neki h most már csak azt hozza haza,akivel komoly a kapcsolat. és veled még nem az. én csak azt nem értem,miért nem kérdezted már meg tőle? ha te komolyan gondolod vele,akkor igenis tudnod kell mi a helyzet. nehogy potyára vesztegesd az idődet
2011. márc. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem a párom már a kapcsolatunk második hetében hazavitt a családjához,ragaszkodott hozzá,(ő a megismerkedésünk estéjén megmondta,hogy csakis komoly kapcsolatra vágyik).

Én úgy 6hónap után vittem haza de csak azért mert ő kérte,nem szégyeltem a családom meg hasonlók csak én nem éreztem azt,hogy ennek itt lenne az ideje részemről.De aztán hazavittem,mindenki "megfelelt" mindenkinek és kész!

Szeret téged,nem vagytok lemaradva semmiről a világon.

Mi 5éve vagyunk együtt.22/L

2011. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!