Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudtátok megbocsájtani...

Hogyan tudtátok megbocsájtani párotoknak a megcsalást?

Figyelt kérdés

Multkor mig távol voltam a páromtól és megcsalt. Annyira dühös vagyok, hogy ugy érzem képtelen vagyok megbocsájtani hiába szeretem. Mindig az jár a fejemben mennyire hülyének nézett. És nem tudok már benne megbizni. Idővel megenyhülök talán?

Mindenki válaszát és segitségét előre is köszönöm!


2011. jún. 30. 17:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudtam. Nem tudtam utána úgy nézni rá mint azelőtt, az érintésétől undorodtam, el nem tudtam képzelni azt, hogy lefekszem vele.

Kidobtam, egy fél évig még zaklatott aztán belátta, hogy veszett fejsze nyele.


Nem szabad megbocsájtani az ilyen férgeknek.

2011. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.Egyszer megtette,megteszi másodjára is.
2011. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2011. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

A körülményektől is függ. Olyanról volt, hogy valaki megcsalta a párját, mert fiatal volt és bizonytalan. Nem mondta el a megcsalást, de soha többé nem tett ilyet, mert rájött h nincs értelme. Boldogan éltek


10 év házasság után egy alkalom is megérthető, hisz gyakran az ember hülye és csak akkor jön rá, hogy mije van, amikor azt elveszíti.


Szóval van amikor ez csak megerősítés. De az viszont szívás, ha el is mondja.


Jah, az se mindegy, hogy viszony volt e vagy egyszeri alkalom.

2011. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy!
2011. jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a feleségem tette ezt de többször is megcsalt. amikor aztán megtudtam kiadtam neki az útját

ez csak egy javaslat

2011. jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Az sem "szívás" ha elmondja, ez esetben biztos lehetsz benne hogy ŐSZINTE! Egyébként nem hiszem, hogy meg tudnám bocsátani, ha mégis elfelejteni soha, így veszekedésnél előhozakodni vele... örökre megmérgezi a kapcsolatot!
2011. jún. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Kutyából nem lesz szalonna.
2011. jún. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

Nekem megbocsátott a feleségem, 30 évi házasság után, hülyültem meg! Sajnos egy 22 éves kissé dundika, de aranyos kis csaj behálózott, kedvességével. De nem akartam tőle mást csak pár légyottot, de több lett egy kicsit, észbe kaptam, gyorsan vége lett! Akkor derült ki gyereket akart tőlem, jó hogy nem lehetett neki! Azóta sem ! Nincs mentségemre semmi, tudom szemét voltam, pláne azért, mert nejem akkor nőgyógyászatilag beteg volt, nem lehetett szex! Talán ez, vagy a kapuzárás vitt rá ! Azóta meggyógyult, őszinteségemre megbocsátott és szinte újra szerelmes lettem belé!

El lehet ítélni ezekért, nem vagyok rá büszke, akkor azt hittem az a megoldás!

Szép napot nektek!

2011. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Én nem tudtam megbocsátani. A barátom megtette, vele maradtam, hogy majd csak elfelejtem, de nem. Utána megundorodtam tőle, a szexet sem kívántam, és kidobtam egy idő után.
2011. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!