Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjetek eresztett pocakot/elh...

Férjetek eresztett pocakot/elhanyagolja magát mióta elvett titeket feleségül? És a feleségetek elhagyta magát mióta hozzátok ment?

Figyelt kérdés

A férjem pocakos lett. Nem zavar, de kezd egyre kövérkésebb lenni, sajnos van nálam egy határ, egy bizonyos elhízottság felett biztos nem lesz vonzó számomra, de nem hajlandó tenni ellene. Próbáltam egészségesebb ételekkel kínálni, de eredménytelen.

A másik probléma meg, hogy én karban tartom magam, tornázom, egészségesen élek, nem híztam el a várandóságom alatt sem. Mivel a mai napig ezt csinálom azt hiszi azért, mert szeretőm van. Ezek szerint az lenne a normális ha én is elhagynám magam? És akkor nem gyanúsítgatna? Nem hogy örülne, hogy még mindig tetszeni akarok neki...


2011. ápr. 26. 21:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
Nem hogy örülne. Egyetértek veled. Egy kis mozgás mindig jót tesz.
2011. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Fater mikor még nem volt együtt muterral aligvolt 60kg körül, mikor én születtem akkor javában taposta a 90kg-t azóta tartja magát..:D

18/F

2011. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
75%

Engem nem vett feleségül, de mióta együtt vagyunk 30kiló plusz felszaladt rá. Nemrég itthon volt 3 hónapig, míg nem volt munkája, de azalatt az idő alatt sem tett smmit, hogy lejjebb faragjon a pocakjából.

Van egy gyerkőcünk, már 20hónapos. Mivel féléves koráig szopizott csak, utána ahogy abbahagyta, elkezdtem tornázni. Nem olyan keményen, de minden este 30-40percet tornázom, és vékonyabb vagyok mint a terhesség előtt. Engem mindig piszkált, mikor terhes voltam (pl. pufi, kis hordó stb.. én mondtam neki, hogy megszülök és leadom a felesleget), de ha én kezdem piszkálni, akkor bunkó vagyok.

Sajnos úgy néz ki, hogy nekünk nőknek tökéletesnek kell lennünk, de a teremtés koronái növeszthetik a pocakot :(

2011. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
40%
ha nem bíztok meg egymásban/ nem bízik meg az egyik fél a másikba, az a kapcsolat már el van ásva
2011. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk a sport családi mánia, mindketten sportoltunk és napi rendszerességgel sportolunk ma is. Szerintem Ő hiúbb mint én,én nem szoktam a hasamon a bőrt csipkedni a tükör előtt és parázni mert nem 2 mm,hanem 3 :)én 44, ő 48
2011. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
62%
Az én párom már az esküvő előtt is pocakos :) Diétára fogom, de egyszerűen képtelen lemondani bizonyos dolgokról. Külsőleg abszolút nem az ideálom, de nem emiatt fogok hozzámenni, és nem emiatt fogom elhagyni vagy megcsalni. Persze sokszor szóba hozom, és akar is változtatni, de csak szóban akar, ha az evés ideje jött el, akkor már annyira nem :)
2011. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
26%

A külsejét szereted vagy magát az embert? Akit szeretünk az mindenhogyan vonzó a számunkra.Akár sovány,akár kövér.

Lehet,hogy te törődsz túl sokat magaddal,és ezért féltékeny. Vagy érezteted vele,hogy neked pockosan nem kell.

Meg kellene találnotok a középutat,főleg ha gyereketek is van.

2011. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos nem, az én férjem lefogyott mellettem, biztos a főztöm miatt:)) pedig imádtam a pocakját.
2011. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%

Hízni nem hízott vészesen sokat (5-6 kg), viszont az izomzat eltűnt róla.

Nekem 2 kg-ot sikerült híznom, ami azért is nagyon zavaró, mert eléggé mélynövésű vagyok. Plusz én is vesztettem izmot. De találtam küzdősportot a közelben, mindketten beiratkoztunk, ott heti négyszer széthajtanak minket - de sétatávolságra van és lehet itthon zuhanyozni, hazáig meg elbűzölgünk egymás mellett :)

2011. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%
Hát az lenne a legjobb, ha saját maga miatt akarna mozogni/jó kondiban lenni hogy ezzel elsőként magának tegyen jót... Amíg nem gondolja így, addig nem nagyon tudsz mit tenni...
2011. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!