Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová fejlődik még a világ?...

Hová fejlődik még a világ? Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Nekem a könnyeim is kijönnek, ha ilyet olvasok, hogy hová jutunk lassan...

[link]


2011. júl. 2. 12:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Ennek semmi köze a fejlődéshez. Régen is volt ilyen, most is van, és lesz is. Ezt hívják emberi butaságnak.
2011. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Mind hülye...
2011. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Én már ezen sem lepődök meg....
2011. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Nézz körül itt....


13 évesen hisztiznek, hogy hogy fognak megszökni a pasijukhoz, és hogy senki se szóljon bele, kivel szexelnek.

Meg nincs abban semmi, ha ennyi idősen dugnak, teljesen természetes.... aztán mikor teherbe esnek, ami szintén teljesen természetes, akkor megy a sírás.

Itt meg még adja is a lovat alájuk a többség, hogy inkább csinálja otthon, mert ha akarja, úgyis megteszi, és mégse egy kapualjban.

Amiben van valami, mert tényleg itt osztja sok kölyök az eszét, hogy csinálja meg, amit a szülei tiltanak, a kedves kérdező, mert miért ne, mit tudnak csinálni...?!


Mikor mi voltunk fiatalok, még voltak szabályok, amiket nem szegtünk meg, mert NEM SZABAD. Akkor se öltek meg senkit, a szülők voltak mérgesek, és ennyi.

Ma meg a tinik pattognak a legjobban, egyszerűen megszűnt az a fogalom, hogy valamit nem szabad, nem illik, tehát nem teszik meg.

Semmilyen korlátot nem ismernek, sem külsőt, sem belsőt, csak ..nak, mint az állatok.

2011. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha az anyuka szorgalmazta a "légyottot", akkor vajon mennyi pénzt kapott a sráctól?
2011. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Mi ebben az új? Ilyen évszázadokkal ezelőtt is volt, csak akkor nem került be a híradóba.
2011. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
századokkal ezelőtt 12 évesen szült mindenki; lásd Rómeó és Júlia. Nem tudok pontosan idézni, de ugye Júlia a könyvben 14 éves, és mondja neki az anyja, hogy már rég szülnie kellet volna.
2011. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, ha akkor szült volna, akkor a családja biztos eltartja, mert akkor az volt a szokás. Most ki az a 12 éves, aki egyedül! fel tud nevelni egy gyereket? Azért valamiben változott a világ mégis. Tudom, ott az anyja, meg a pasi(ki tudja, meddig), de ha a kislány belekerül a tinikorba,-már anyaként- és nem elég majd neki a szülővel, még ott lesz a gyerek is a nyakán.
2011. júl. 2. 12:19
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

az ilyenek miatt minősítik le a mai 13-14 éves korosztályt!!én is ilyen idős vagyok és eszembe nem jutna ilyet csinálni

néhány hülye miatt nem kell le minősíteni a mai tiniket

2011. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy egyedül neveli majd a gyereket? Az anyja támogatja.
2011. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!